Rainbow six siege bağlantı sorunu

Merhaba,

Oyuna nasıl bağlanmaya çalıştıysam çalışıyım hata alıyorum oyunu sildim tekrar yükledim En son olarak format attım sorun yine aynı başka her oyunu oynuyorum sadece bu oyunda sorun var acaba sorun internet sağlayıcısından olabilir mi ? Konu hakkında benimle aynı hatayı alan var mı ? Çözümünü bilen varsada yardımcı olursa sevinirim.

Selam @istanbul2957, bu sorunu ne zamandan beri yaşıyorsunuz? Yakın zamanda Dinamik IP’lerin sabitlenmesine bağlı olarak bazı oyun sunucularına kısa süreli erişim problemleri yaşandı. Bu problem çözüme kavuşturuldu. Bilgisayarınıza farklı bir ağ bağlayarak (hücresel ya da farklı bir wi-fi) denemenizi rica ediyorum.

Farklı ağ bağladım telefonumdan bağlantı kurdum yinr ayni sorun oldu bende

Aynı sorun bende de var 3 gün oldu sorunla uğraşıyorum hiçbir çözüm bulamadım ubisoft konu hakkında geri dönüş de yapmıyor kaç kez desteğe mesaj attım hala geri dönüş yok siz halkletiniz mi sorunu lütfen bana da yardım edin

Bu durum, oyun sunucusu ya da bilgisayarınız ile alakalı bir problem olduğunu gösteriyor.

Başka pcden de denedim benim hesabım olunca bu hatayı veriyor diğer hesaplara giriş yapıyor hesabıma gelince bu hatayı veriyor

Ubisoft ile görüşmeniz gerek.

Arkadaşlar sorunu çözdüm ubisoft destek mailine cevap bile vermedi ama sorun şu. İnternet sitesi üzerinden ulapye giriş yaptım hesaplar kısmında bağlı hesaplara girdim oyun platformları vardı ps4 Xbox Facebook falan. Xbox hesabı bağladım daha önce hiç bağlı olmayan bir hesap oyuna girdim girdiğim an senkronizasyon tamamlanıyor eşitleme yükleniyor dedi ve açıldı oyun. Sanırım epic game bulutu silmiş olabilir şuan kayıt yeri Xbox hesabım. Bu sorunu böyle çözdüm lanetli bişey resmen cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar

1 Beğeni

Dostum sana çok teşekkür ederim bendede çözdün valla eyvallah :slight_smile: Saçmalık resmen ne alaka xbox ile

1 Beğeni