PUBG Mobile engelleme

Merhaba, DSL-AC750 modemine sahibim üzerinden PUBG Mobile’in açılmasını nasıl engelleyebilirim?

Merhabalar, birkaç yöntemi sizinle paylaşabilirim;

• Android üzerinde PUBG Mobile engelleme

Aşama 1: Android Ayarları

Adım 2: Uygulamalar ve Bildirim

Aşama 3: Mevcut uygulamalar listesinden PUGB Mobil’i seçin.

4. adım: Veri kullanımı butonuna tıklayın.

Adım 5: Tamamını Devre Dışı Bırakın > Veri kullanımı erişimi, Wi-Fi verileri, Mobil veri, Arka Plan Verileri, ve VPN verileri

6. Adım: Ek olarak Sınırsız veri kullanımına geçiş yapın.

7. Adım: Bu kadar. PUBG cep telefonunu Android telefonda yeniden başlatabilirsiniz ve Oyununuz takılıp kalacaktır.

• iOS üzerinde PUBG Mobile engelleme
  • ‎Parental Control App - Kidslox on the App Store bağlantısındaki uygulamayı indirin.

• “Uygulama için internet erişimini engelle” seçeneğine dokunun ve PUBG Mobile uygulamasını seçin.

• Bu ayarları devre dışı bırakamaması için bir PİN kodu ekleyin.

Bu yöntemleri tercih etmezseniz router üzerinden engelleme işleminden bahsedebilirim. Ek olarak çocuğunuzun internet kullanımı hakkında endişeleriniz var ise güvenli internet profilini aktif edebilirsiniz.

Güvenli İnternet profil seçimini sistemlerimizde kayıtlı GSM numaranızdan SMS göndererek yapabilirsiniz. Çocuk Profili: GUVENLI COCUK yazıp 3371’e SMS gönderebilirsiniz . Çocuk Profili: GUVENLI COCUK yazıp 3371’e SMS gönderebilirsiniz. Aile + Oyun Filtreli Profil: GUVENLI OYUN yazıp 3371’e SMS gönderebilirsiniz.

1 Beğeni

Ek olarak kullandığınız cihazın güvenlik duvarı sekmesinde URL ve anahtar kelime filtreleme seçenkeleri var bunlar da işe yarayabilir.

1 Beğeni