Prime Time Hız Sınırlaması

Yaklaşık 2 haftadır devam eden herkesin mağdur olduğu sorun. Belirli saatler arasında yaşanan bu sorunun bu denli dakik olması hayret verici.

4 Beğeni

Ya aslında kendim için söyleyecek olursam. Şuanda 100 mbps fiber internet kullanıyorum. Bana deseler hızın yarısı olsun pingin çok düşük yapalım deseler hemen kabul ederdim. Bu son 2 haftadır malesef çok ciddi bir ping ve hız dalgalanması oluyor internette. Bu da çok rahatsız edici bir durum.

modem bilgilerini atarsanız sorun anlaşılabilir.

Benimki fiber altyapı FTTB hizmeti alıyorum. Ve bu şekilde ping ve hız sorunu yaşıyorum.

türknetteki abiler iyi kodlama ile satürasyon sorununu çözmüşler helal olsun saati saatine hat değerleri oto değişiyor bunu başka yerde göremezsiniz

2 Beğeni

İnternet bile dakik :slight_smile:

Bu söyleyeceğim şey alakasız, prime time’a denk gelmedim ama iç tesisatını yenilemeni öneririm çünkü ben güneydoğudan 26 ping alıyorum sen akdenizden 25.

9-10 ping alıyorum prime time dışında.

1 Beğeni

Hat Değerlerim:

Hız Testi Sonuçları:
Prime Time dışında ne bir kopma ne bir ping sorunu var gayet stabil kullanıyorum.

1 Beğeni

Ben bıktım bu olaydan. Bu gün başka operatöre başvurdum. Taşıma işlemleri başladı. TurkNet bu kafayla devam etsin. Bakalım yakında müşteri kalacakmı elinde. Kendileri bilir.

1 Beğeni

Her şeyin hayırlısı.

bir açıklama gelmiş bakalım göreceğiz…