Portum değiştirildiği için 3 aydır yaşadığım hız sorunu çözülmüyor!

Türk Telekom Dilekçe Örnekleri buradan dilekçe örneklerini inceleyebilirsiniz veya isterseniz Türk Telekom Bölge Müdürlüklerinde hazır olarak dilekçe bulunmakta alıp onlarıda doldurabilirsiniz.

Sorununuzu ve abone numaranızı gönderin yardımcı olmak isterim diyip mesajları yanıtsız bırakmak… Bravo👏🏻

Siz bana yazdıktan sonar hızlıca durumunuzu arkadaşlarıma ulaşarak iletmiştim. Hizmetinizi baştan aşağı inceleyip size bu sorununuzda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yaklaşık bir saat önce açtığınız destek kaydı üzerinden arkadaşlarım size geri dönüş yaparak bilgi vermişler.

“Kaydınız ile ilgili gerekli kontrolleri sağladıktan sonra size geri dönüş yapacağım. Bu süre zarfında modeminizi açık tutmanızı rica ediyorum.”

Sorunun çözümü için biraz sabırlı olup beklemenizde fayda var. Yoğunluktan dolayı size geri dönüş yapamadım. Konunun takibinde olduğumu bilmenizi isterim.

Merhaba, öncelikle 4 aydır zaten sabrettiğimi, bu rezil ve kalitesiz hizmete dayanmaya çalıştığımı, 4 aydır 30 mpbs download, 2 mbps upload bile hız bulamadığımı, bu değerlerin modemime ulaşmadığını belirtmek isterim. Kaydın sürekli başa sarmasından bıkmış durumdayım. Telekom sürekli hatta sorun yok diyor ( ki zaten benim sorunum portta) sizde tekrar sorunu onlara iletip onların aynı cevabı vermesini bekliyorsunuz. 4 aydır süreç bu şekilde gelişiyor ve zerre aşama kat edilmedi bu yüzden. En düşük VDSL paketinizde bile modeme tanımlı hat 35 mbps için 34.99/5.99 down ve upload değil mi? Benim modemime ulaşan değer 100 mbps pakette 28/1. Bu bile portun arızalı olduğunu açıklamaya fazlasıyla yeterliyken ekipleriniz hâlâ neyi anlamaya çalışıyor aklım almıyor.

yüzde 99 aynı aynı sorunu yaşıyoruz resmen. ben açık kapı ve btk dan fiber için talepde bulundum pazarteside tt müdürlüğüne gidip yazılı dilekçe vericem. fiber gelirse süreci forumla paylaşacağım.

Biz durumu arka planda sahada fiziksel bağlantınızı kontrol ettirebilmek için TurkTelekom’a iletiyoruz. Onlar ne yazık ki bazı aşamalarda verimli olarak arıza tespitini gerçekleştirmiyor/gerçekleştiremiyor.
Bizim de ne yazık ki fiziksel bağlantılara (saha dolabı, port arızası) vs. müdahalemiz olamadığı için süreç biraz geç ilerliyor.

1 Beğeni

Hafta içinde her 2 aboneliğimi de Türk Telekom’a taşıma kararı aldım. TurkNet 4 aydır Telekom’a bir portu değiştirtmekten aciz bir firma. Çalışanlar Telekom’a bildirimde bulunup gelen cevaba göre ‘Tm’ diyip sizin ne yazdığınızı umursamıyorlar bile.Kaydım 4 aydır başa sarıp duruyor en ufak bir ilerleme kat edilmedi. Asla ama asla etrafımdaki insanların size bulaşmasına izin vermeyecem. Bir daha sizinle çalışmak mı? Tövbe!

en iyisini yapmışsın 5 aydır benimde bağlantı hız vs vs. sorunlarımı çözemediler 140mbit ulaşabileceğim teorik hızım var. Hattıma tanımlı hız 88 mbit. Alabildiğim hız 3 mbit download. Ping ve upload sorunum yok. Türk telekoma geçiş işlemini başlattım hafta içinde aktifleşiceğini düşünüyorum sonra aradaki farkları gösteren bir konu açmayı düşünüyorum. Bu konuyu yetkiler görmesi için değil TurkNet 'e abone olmak isteyenler için açıcam

1 Beğeni