Ping sorunu yaşayan var mı?

merhabalar, valorant oynuyorum ortalama 25 ping vardı 1 saattir ortalama 120 ping alıyorum.

valorant sunucuları İstanbul’da bulunmaktadır.

acaba genel bir sorun mu? var mı ping sorunu yaşayan

Zula da herkesin pingi 10-20-30-40 ortalama benim 70-80-85 bu durum ile ilgili tracert testlerini de attım bekliyorum. Ayrıca Zula’nın da ülkemiz de sunucusu var.
GÜNCELLEME: Zula da olduğu gibi CS go da pingim artış var. TurkNet Antalya ping/latency haritasın da 61ms ben 90-100 alıyorum umarım çözülür.

hız ve kesintisi sorunum var 3 aydır, şimdide ping sorunu çıktı bakalım daha ne çıkacak :slight_smile:

Ben de bu ping daha bugün başladı. Sadece bu süreçte sabırlı olmamız gerekiyor özelden hat değerlerinizi atarsanız bir bakayım sorunun kaynağını bulmaya çalışalım.

Valorant tarafından yapılan açıklamaya göre kendi sunucularında geliştirmeler devam etmektedir yeni yeni oturmaya başladığı için yoğunluğa bağlı olarak ping değerlerinde yükselmeler görülebilmektedir.Komut istemi aracılığıyla ping testi yapın Örn: ping www.turk.net çıkan ping değerlerini OİM üzerinden Müşteri Hizmetlerine bildirin.

Bugün bende de sorun var 50-55 ping ile oynadığım dotayı 100 ping ve %10 packet loss sebebiyle oynayamadım kapattım hızlarda da düşüklük var.

evet hem performans sorunu var hem ping sorunu var, paket kayıpları vs. her çeşitten sorun var maalesef.

Valorant ile alakalı bir durum değil ki, tüm online oyunlarda ping arttı.

Benim CS:GO da normal de 50-70 arasıydı şimdi 100 ile 130 arasında ping değerlerim

1 Beğeni

Bu yılın Eylül ayında neti bağlattım ikinci ay ücretsiz kısmını kullanmaya başladıktan sonra bizim ping normal bağlantıda 36larda gezerken 50 ye çıktı. Yan komşum telekom kullanıyor pingi 36. Kaç kez destekten konu açtım. Telekomcu dayı ile kanka olduk artık. Arada pat net gidiyor bekle babam bekle. Destek ne dese beğenirsin. Gün içinde 3 kez bağlantı kopması normal. Valla gına geldi artık. Geçiş yapacak gibi duruyorum farklı yere. Bakalım sorun bende miymiş TurkNet veya Telekomda mı?

Maşallah :slight_smile:

turkentte ping sorunu var arkadaşlar ve çözmüyolar 2 aydır

Benim ping sorunum dün başladı, belki de hafta içi oyun oynamıyorum, hafta içi olmuştur ama ben dün fark ettim, bende daha yeni oluyor yani, 2-3 aydır yok.

2 gündür akşamları pingler çok yüksek paket kayıplarından oyun oynanmıyor.

1 Beğeni