Ping sorunu ve teknik desteğin yetersizliği

Merhabalar yeni TurkNet e geçtim ilk geçtiğim anda gayet güzel pingler alıyordum speed test te 18 pingler league of legends da 19 valorant da 19 ping alıyordum sonra anlamsız şekilde ping artışları başladı önce 25 26 lara çıktı dedim iyi seviyeler gene sıkıntı yok fakat şimdi 35 alıyorum ve aşırı kötü durumda yani ip kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama emin değilim 78 ile başlayan ip testlerime baktığımda çok iyi değerler fakan şu an çok kötü statik ip aldım hala çok kötü. Gelelim asıl konuya teknik destek aşırı kötü ve bilgisiz ilgilenen arkadaşın tek dediği fiziksel mudahale edemiyoruz papağan gibi ben bir şeyler sunuyorum bir şeyler söylüyorum adama argüman ile cevap veriyorum adamın tek dediği bir şey yapamıyoruz diyorum neden daha önce 18 alırken şu an 35 alıyorum diyorum adamın dediği sunucu ile alakalı diyorum ben geçmişte de aynı sunucu da yaptım geçmişte de valorant da 18 alırken aynı sunucu şu an 35 alıyorum adamın hala tek dediği fiziksel mudahale edemiyoruz yani bunun çözülmesini istiyorum aşırı can sıkıcı bir durum iptal da etmek istemiyorum çünkü başka bir problem yaşamıyorum ama bu olay çok can sıkıcı.

1 Beğeni

Selamlar, foruma hoş geldiniz. Forum profilinizdeki müşteri numarası hatalı görünüyor. Müşteri numaranızı güncellerseniz veya buradan benimle destek kaydınızın numarasını paylaşırsanız incelemek isterim :raised_back_of_hand:

1 Beğeni

Güncelledim müşteri numaramı