Ping sorunu , İnterleaved modden fast moda geçme .YARDIM

sanki benimle dalga geçiyor uyandığımdan beri sinir etti

AYRINTIYA KAÇAYIM:

Arıza bildirimi yapsalar da yapmasalar da önemli olan TT nin bu arıza için uğraşması, çözümleyebilmesi.

Kullanan kullanıcıların port modülü desteklediği için kullanıyorlar yoksa " bu arkadaş TurkNet’li veya X firmasından hemen FAST’e alalım" daha adamlar SNR değerini bile bilmiyorlar, TT için konuşuyorum.
FAST path talebi artık TT tarafından olumsuz sonuçlandığını düşünüyorum çünkü: Bu tarz, istekler talep, yoğunluk oluşturduğu için TT tarafından olumsuz sonuçlanabiliyor veya bölgesel sorunlardan dolayı kullanamıyorsunuz.

Belki, FAST port ısrarınızdan dolayı hattınızın portunu değiştiriyor olabilirler, belki de daha kötüsü olabilir sonuçta müdahaleyi TT ekipleri yapıyor, TurkNet ise TT’ye sadece işlemi talep edebilir.

internet geldi ve çok kötü durumda

neden böyle oluyor

modemi 2 kere kapat aç yaptıktan sonra düzeldi ama halen interleaved modda

Belli ki bölgeniz de FAST modülü yok, kalmamış bu sebeple gelen TT ekipleri geçişinizi sağlayamamış.

1 Beğeni

öyle bir şey olma olasılığı yok daha yeni geldi vdsl bölgede bilen duyan zaten yok :slight_smile:

ve Türk telekoma bir şey bildirmediler zaten türk telekom ekipleri gelsin burda geçiş yapmaya çalışsın

Hattim interleaved moddaydi cumartesi saha dolabinda bi ariza oldu ordaki cihazi filan değişti ler simdi fast moda geçmiş sanki hattim tam anlamadim ama oylemi gozukuyor

Evet, Fastpath’e geçirilmişsiniz.

1 Beğeni

Bende yeni farkediyorum.

near-end interleaved channel bit rate: 0 kbps
near-end fast channel bit rate: 78987 kbps
far-end interleaved channel bit rate: 0 kbps
far-end fast channel bit rate: 8191 kbps