Ping sıkıntısı ve rotasyon

Şenlik birsey yok bu sadece Türk telekom kaynaklı yani santral mesafesi ile ne belirtilen hızın üstünü alamazsın ancak yeni kabin gelmesi lazım yakınına

Güncelleme: 5. kez kayit acmistim ping ve hiz sorunu olarak. Gercek den bölgemi çok iyi tanıyan İzzettin T. arkadaşa denk geldim. Az önce kendisi tarafindan arandim. Network ekibi ile görüşmüş. Cgnat havuzun da oldugu icin surekli pingi degismesi normal denmiş. Yapılacak da hiç birşey yokmuş… Statik ip almam gerekmiş. Onu da bölgemde ki bir statik ip olmalıymış. Yani ping işi hallolmayacak kesin ve net. Hız konusu içinse ekiplere iş emri verildi. O konuyu açmama gerek yok sanırım… Yani hocam insallah sizin sorununuz çözülür…

1 Beğeni

İşlerine gelmeyince de yorumumu gizliyorlar :slight_smile: Bu kadar mı kapalısınız eleştiriye? Gerçekleri yüzünüze vurunca kafanızı deve kuşu gibi toprağa gömmeyi öğrenmişsiniz.

Eleştiri farklı, hakaret seviyesin de eleştiri farklı. Gördüğünüz üzere bende müşteri olarak sorun yaşıyorum ama, ‘‘yok ucuz etin yahnisi yavan olur, klasik TurkNet rezilliği’’ demiyorum. Bence uslüp yüzünden gizlenmiş olabilir mi gönderiniz ?

2 Beğeni