Ping problemi yardım edin

Kablolu da oynasan kablosuz da oynasam da Ping problemi mevcut. Oyun oynatmadığın için Teşekkürler TurkNet. defalarca destek kayıtları açmama rağmen problem yok deyip kapanıyor 3 5 tane bot hazır metin mesajları atılıyor sonunda sinirlenip problem yok her şey stabil denip kaydım kapanıyor.

Ping’i minimum seviyeye indirmek için; ankastreden modeme eksiz kablo ve modemden bilgisayara kablo kullanın. Ben bunları yaparak 500 küsür metre saha dolabından 26 ping alıyorum. Farklı adreslerde ise birisinin saha dolabı tam önümüzde fakat o adresten 28 ping alıyoruz. Başka bir adreste ise Netspeed fiber kullanıyoruz ve onda ise 22 alıyoruz.

saha dolabı ortalama 110 metre vardır modeme tek eksiksiz kablo geliyor zaten. kablolu da oynadım yine aynı. sanırım tek çözüm telekom.

@anon65504637 İç tesisat yenilemesi mi yaptınız?

hayır yapmadım. fakat tesisatımda sorun olsa kopma problemleri de yaşarım kopma problemim olmuyor

Ben diğer adresimde de kopma sorunu yaşamıyorum zaten ama yine de 26 ping’ten fazla alıyorum.

8.8.8.8 adresine trace attığınızda kaç ms çıkıyor süre?

1 Beğeni

buradaki değerler normal görünse de oyunda dalgalanmalar oluyor istersen video bile atarım. 70 ping alıyorken aniden 300’u buluyor. Adsız

1 Beğeni

Bağlandığınız oyun sunucusu kaynaklı da olabilir belki. Onun ip adresini bulup oraya tracert atmayı dener misiniz bir de?

csgo ve playstation 4 'de fifa 20’de bunların sunucularını nereden nasıl bulayım ?

PlayStation Fix And Replace PS için port ve sunucu kontrolü…

hocam ben anlatamıyorum size olayı pes ettim artık… sorun İNTERNETTE GÖZÜNÜ SEVEYİM ANLAYIN ARTIK DELİRMEK ÜZEREYİM net hariç her şeyde kusuru buldunuz kurban olayım bir kere de deyinki evet suçlu TurkNet.

iptal edip başka sağlıyıcıdan hizmet alın.

2 Beğeni

1 temmuzdan itibaren böyle olacak her şey için teşekkürler