Performans Sorunu

6 yıllık müşteriyim. altyapım eskiden 88 destekliyordu ve ben 80 mb hız alıyordum sonra bişeyler oldu hızım 60a düştü bende kayıt açtım 1 aydan fazla kayıt açık kaldı kimse düzeltmedi üstelik sürekli modemde sıkıntı var diye beni suçladılar neyse bende sıkıldım kaydı kapattım sonra yeni bir kayıt açtım bu sefer de Download 60’dan 50’ye upload 8’den 0,6’ya düşürüldü ve 3 gün oldu ne arayan var ne soran var . eğer bir iki gün daha böyle devam ederse aboneliğimi sonlandırmak durumunda olacağım. mesaj atıyorlar zam yaptık diye size bir sürpriz yapacaz dediler meğerse upload hızımı 8’den 0’a düşüreceklermiş bana sürpriz oldu.

Kablosuz mu test yapıyorsunuz? Öyleyse kablolu test yapın lütfen.

1 Beğeni

Sonuçları ve modem hat değerlerinizi buraya atarsanız memnun kalırım.

1 Beğeni

Büyük ihtimalle devam edecek. Açtığınız kayda dönüş süresi 48 saat çözüm süresi 72 saatten fazla olacağı için sorun pazartesi yada salı çözülebilir eğer mümkünse

1 Beğeni

Buyrun içinde hem hat değerlerim yazıyor hemde anlık olarak yaptığım hız testi

bakın bu da bahsi geçen 1 aylık destek kaydının açık kaldığı süreçteki ilk değerlerim . adreste değişiklik yok ama altyapının değerlerinde muazzam değişiklikler var anlam vermiş değilim

Çalışma vb. bir durum var mı? Sorun Türk Telekoma iletildi mi?

33856023 numaralı destek kaydı açıldı 4 haziran tarihinde ama bana sadece bot mesajlar geldi destek kaydını ilk açtığımızdaki gelen mesajlar dışında hiçbir hareketlilik yok. şu anda arızanın durumuyla ilgilenen var mı yok mu bilmiyorum. canlı müşteri hzimetleri daha bilgilendirme mesajı dahi atmadı bugün 3 gün geçiyor

Sorunun büyük ihtimal Türk Telekom ekiplerinde olduğunu düşünüyorum.Saha dolabında kablo yer değişikliği yapıyorlar.Birinin interneti düzelirken, diğerininki bozuluyor.Bu sonsuz döngü olarak devam ediyor…

1 Beğeni

Normal şartlarda kapasitenin baştaki gibi 75mbps’den 65mbps’ye düşmesi normal ancak uploadın VDSL bir hatta o kadar düştüğüne şaşırdım. Destek kaydı numarası bırakmanıza gerek yok çünkü buradan yapabileceğim bir işlem yok. Umarım en kısa sürede hızınız eski haline döner. :frowning:

2 Beğeni

15 dakika ara ile hız testi paylaştınız mı ?

1 Beğeni

Hakan Bey, size abone numaramı vereyim girip bakın kaç aydır süren sorunlarımı devam eden problemlerimi. Türk telekom geçtiğimiz birkaç arızayı kendi üstlendi birkaçını da bana yıkmaya çalıştı. sorunun benden kaynaklanmadığını altyapıda somut bi şekilde sorun olduğu açık ve belli iken neden ben sürekli bir uğraş içerisine girmek zorunda kalıyorum. bu sıkınıtıyı gidermek için iş hayatıma son vermek üzereyim.Türk telekom ekiplerine bildirilmesi için defalarca “SORUN SAHA DOLABINDA ÇALIŞMA YAPAN TÜRK TELEKOM EKİPLERİNDE” şeklinde yazdım. hizmet numaram:sansür buyrun bakın destek kayıtlarıma , lütfen siz ilgilenin yada ilgilenilmesi için bana yardım edin.

1 Beğeni