Paket Yükseltildi Deniliyor Ama Hız Değişmedi

Merhabalar,

Bir sürü kayıt açtım, son olarak ta ekteki resmi ilettim, derdimi anlayan ve çözen biri çıkmadı.
1 aydır hızımın 75mbps’e yükselmesini bekliyorum.
2 gün önce Keenetic extra dsl modem taktım. sonuç yine aynı.

Ekli resmi inceleyip geri dönüş yapabilirseniz çok sevinirim.
Teşekkürler.

Destek kaydında sana hata aldıklarını bu yüzden sisteme yansımadığını ve çözümü için ilgilenen birime ilettiklerini iletmişler. Aslında burada sorman gereken konu ne zaman 75 mbps alacağın değil alınan hata nedir ve bu hatanın çözümü adına ne yapılıyor olacaktır çünkü modem arayüzündeki değerlere göre hattın aslında geçirilmiş ama bunu alamıyorsun. Alınan hata ile ilgili olabilir bu durum.

Sormamı söylediğini yine sordum daha önce de sormuştum. Cevap gelirse paylaşacağım.
Kopyala yapıştır yaparak aynı cevaplar veriliyor.

1 Beğeni

TurkNet Online İşlem Merkezi teknik bilgiler ekranındaki ‘‘bağlantımı yenile’’ tuşuna bir kez basıp tekrar test eder misiniz ?

bağlantımı yenile tuşuna yine bastım. Download 75 gözüküyor fakat 33’ü geçmiyor.

Dslam üzerinde de kilidin kaldırılmasını talep edin. 35 mbps te kalmış

Konuyu açalı ne kadar zaman geçmiş görüyorsunuz. Hala sorunum düzelmedi. Burada yazılanlar dahil herşeyi denedim. Kopyala-yapıştır cevaplar veriyorlar.
Paramızla rezil oluyoruz.

@EFG müsait olduğunuzda bakabilir misiniz?

Hala aynı. Yok mu ilgili bir Allahın kulu?

Sorun hala devam ediyor mu?

@HKN @Hakan.Yildirim @Selcukssn @talha @Eren @EFG

Merhaba, aynı problem bende de vardı, modemi açıp kapadım düzeldi ve hızımı alabildim. Bir de öyle dene.

Restart ne ki… 3 modem denedim.

Destek kısmında kopyala yapıştır cevaplar veriyorlar. Oyalamadan öteye gitmiyor. Aylar geçmesine rağmen bir ilerleme olmadı. Yakında başka operatöre geçmeyi düşünüyorum.

Yardımcı olmak için cvp yazanlara ayrıca tşk ederim.

An itibariyle düzeldi. Sistemlerindeki sorunu düzeltmişler sanırım. Fakat ne süründük arkadaş

1 Beğeni