Paket hızımın yarısını kullanabiliyorum

Herkese merhaba. Uzun süredir bir sorun yaşıyorum. Altyapı sorguda 150 metreden 74 mbps hız alabileceğim yazıyor ancak benim hızım 35 Mbps’den yukarı çıkmıyor. İlk kayıt açtığımda sorunu telekom bende buldu ve TurkNet destek ekipleri adresime yönlendirildi kontrol için. TurkNet destek ekipleri geldiğinde sorunu Türk Telekomda buldular ilettiler ama hemen ardından telekom haftalarca süren genel arıza verdiği için işlem yapılamadı. Arıza bitince yeniden kayıt açtım telekom sorunu bende buldu. TurkNet ekipleri yeniden geldi ve yine sorunu telekomda buldular ve ortak çalışma için telekoma belgelerle ilettiler. Telekom ekipleri ortak çalışma günü gelince (bugün) TurkNet ekiplerini arayıp o evde bundan yüksek hız alamaz diye bir cümle kullanmış TurkNet ekipleri de telekomun dediğine itiraz etmemiş ve bana telekomdan gelen bilgiyi direkt olarak iletmiş. Ortak çalışmaya iki ekip de gelmeden çalışma bitti ve sonuç olarak sorunum çözülmedi. Artık gerçekten ne yapacağımı şaşırdım telekom resmen servis verilebilir hız olarak binama tanımladığı hızın yarısını bile vermiyor. Gerçekten buraya yazmaktan başka hiçbir çarem kalmadı inşallah burada destek olan birileri çıkar.

1 Beğeni

Merhabalar, öncelikle yaşamış olduğunuz sorun nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Bana özel mesaj üzerinden müşteri numaranızı veya destek kaydınızın numarasını iletirseniz gerekli kontrollerimi yapıp size yardımcı olmaya çalışabilirim.

2 Beğeni