Paket degişkliği

Merhaba 22 eylül de 35 mbps paketinden 100 mbps paketine geçmek icin paket degişkliği yaptım modemime 88 mbps tanimladi sistem orda sorun yok ama 3 iş gün dediler ama hala beklenen işlemde TurkNet Online İşlem Merkezi de ne zaman düzelir bugun yine kayıt açtım paketiniz 100 mbps hıza çekmiş bulunmaktayım dedi uzmanım ama yine aynı

Merhaba. Sorununuz; Paketinizi 100mb’e yükseltme talebinde bulundunuz fakat verilen süre gecikti ve yükseltilmedi yani halen 35mb paket mi kullanıyorsunuz. Hat değerlerinizi de görebilir miyiz?

Abone numaranızı özelden gönderir misiniz?

Yok hat profilim tanimlandi fakat online işlemlerde beklenen işlemde kalması sorun

Tabi atıyorum hemen abone nomu

Ek olarak hat değerlerinizi gönderir misiniz?

Şu anda alabileceğiniz maksimum hız atanmış durumda. Atanabilir Max 89 Mbps olarak gözükmekte, modeme ulaşan değer 88 Mbps.

Atandı fakat online işlemlerde 22 eylulden beri böyle ve bugunku destek yazısı bu şekilde

Alabileceğiniz maksimum hızın ulaşması için paket 100 e çekilmiş bundan dolayı temsilci bu şekilde belirtmiş. İleriki zamanda kapasite artması durumunda ulaşan hız yükselecektir.

Buyuk ihtimal ay başı paket aktif hale gelicek

Belirli aralıklar ile Online İşlemler Merkezi üzerinden kontrol edebilirsiniz, önemli olan atama işlemi gerçeklemiş kısa süre içinde paket bilgisi güncellenecektir.

1 Beğeni

Sağolasın hocam iyi akşamlar

Rica ederim, iyi akşamlar dilerim :slightly_smiling_face: