Paket Değişikliği

Merhaba arkadaşlar 2 gün önce 50mbps paketine geçtim ve bilen arkadaşlara sordugumda 75mbps paketine geçebileceğimi öğrendim online uygulamalarda paket yükseltmeye geldiğimde 75 mbps yükseltme çıkmıyordu bende destek kaydı açarak 75 paketine geçmek istediğimi söyledim bana 24 saat içinde geri dönüleceği söyleyen otomatik mesaj ama üzerinde 50 saat kadar geçti ama halen dönüş yapan yok normalde kayıt açtığımda bu kadar uzun sürmezdi acaba kayıtım arada görünmedi gitti vs gibi bir şey mi oldu destek numaramı yazsam yardımcı olabilecek birileri var mıdır? Teşekkürler

Abone numaranızı iletirmisiniz ?

Abone numaram: 3223412710

İlgili birime ilettim, dönüş sağlayacağız.

Teşekkür ederim , bekliyorum

Merhaba ortalama 15 dakika kadar önce telefon ile aradılar ve 100mbps paketinin desteklendiğini mecvut paketimin ona geçirildiğini söylediler ve modemimi kapatıp açıp kullanmaya başlayabileceğimi söylediler bende modemi kapattım ve açtım ama internet bağlantım gitti internete bağlanamıyorum ama şöyle bir şey oluyor internet 5 10 sn kadar geliyor ve o gelen sürede ben herhangi bir siteye girip çıkabiliyorum sonrasında tekrar gidiyor acaba altyapım 100 paketini desteklemiyor sağlıklı internet kullanamıyor muyum. Paket değişikliğinden sonra aldığım yeni hat değerlerim ve gelen maili aşağıya bırakıyorum.

Sağlıklı ve stabil olması için 79’a sabitlenmiş.

snr sınıra yaklaşmış kopma olmaması için bu hızda sabitlenmiş.

Bu sabitleme konusunda sıkıntı yok benim sıkıntım paket değişikliğinden sonra internetimi kullanamamam şuan internetim yok ama yukardada belirttiğim gibi 10 15 saniye kadar geliyor ve internet geri gidiyor

Modemi sıfırlayıp yeniden kurun.

Paket değişikliğinden sonra modemimin tekrar kurulumunu gerçekleştirdim ama hala aynı eğer isterseniz şuan tekrardan kurabilirim

Snr’a tam bakmamıştım snr 8 de yani sınırda hızı 75 e sabitlettirin snr artması için.

75 e sabitlenmesi için talep açacağım teşekkür ederim

1 Beğeni

75 e sabitlendiği zaman tahmininizce snr düşer ve stabil olarak kullanabilir miyim yoksa daha düşük bir hıza sabitlemelerini mı istemeliyim

Deneme yanılma yapabiliriz kesin konuşmak istemiyorum.

Teşekkür ederim 75 için talep açacağım

1 Beğeni

Affınıza sıgınaraktan bir şey sormak istiyorum taleplerime biraz geç cevap veriliyor malum evde ve üniversite hazirladigim için internetsiz olmuyor dün bir arkadaşımıza abone numaramı verdim ve ilgili birime yönettiğini söyledi ve sabah hemen iletişime geçtiler acaba abone numaramı veya destek kaydı numaramı versem sizinde böyle bir şey yapma şansınız var mıdır bekleme sürecini hızlandırmak için

En kısa sürede dönüş sağlayacağız.

Çok teşekkür ederim , beklemedeyim

Son gelişme olarak internet hızımı 72mbps ye düşürmüşler ama ben halen internete giremiyorum birkaç dakika internete girebildim o sırada hat değerlerime baktım snr değerim yine çok düşüktü 9 du . Şuan bana 100mbps paketini tanımlamışlar ve 72 ye sabitlemişler ben paket değişikliğinden değişiklik yapmak istiyorum yalnızca 16 paketi çıkıyor benim paketimin 50 paketine alınmasını istiyorum 50 paketinde stabil olarak kullanıyordum biliyorum sizde yoruldunuz ama son olarak 50 paketine geçip orada sabit kalmak istiyorum
Abone numaram : 3223412710