Paket degi̇si̇kli̇gi̇

ilk baglattigimda 35 megabitti sonradan 75 yukselttim ve son mesaj geldi 100 megabite gecis icin talep olusturdum ve yuz megabit hiz kullaniyodum gayet iyidi ,75 dusurduler yok kopma felan bende hic kopma yasamiyodum her neyse tekrar talep olusturdum ama simdi hattimin desteklemedigini soyluyolar ya zaten 88 megabit hiz turk telekomdan aliyodum onlar bile 100 alabiliyosun diyoken TurkNet 'e ne oluyo bu aralar anlamis degilim
musteri no 1522298
modem asus ac 750
kablo cat 6 %100 bakir metresi 3 tl olanlardan degil
bina 6senelik bina ankastrede sorunsuz
hani 2 db de bile.kullanirken kesinti yasamiyorum anlamis degilim.valahi TurkNet bu aralar sacmalamis

100 mbps paketi kullanan çoğu kişide, bu aralar bu sıkıntı başlamıştir. Sanırım tt sınırlama getirdi.

@vnegras arkadaşın dediği gibi genel bir kısma durumu mevcut. Benimde aldığım hız 80’lerden 50’lere düştü. Kayıt açtım ve açılan kayda telekom hat bu kadar destekliyor diye cevap vermiş. Şu pandemi süreci geçse de download hızları eski hallerine gelse. Gerçi bu seferde upload hızları düşecek. O da sıkıntı :slight_smile: :grinning:

1 Beğeni

paketim 100 megabitti 75 dusurduler.eyw da kardesim bari 75 72 sini verin gine kafi :pensive::grin:

ben de çok şükür bir düşüş olmadı. sanırım her yerde olmuyor düşüş. yoğun bölgelerde daha çok hissediliyor. müstakil evlerin olduğu kesimler pek etkilenmiyor gibi. :slight_smile: