Özgür İletişim Ekstraya Geçtim İnternetim Gitti

Yaklaşık 3 gün önce TurkNet bağlattım özgür iletişim 35 mb pakedini kullanıyordum daha internetin bağlandığı gün bitmeden bir de baktım ki altyapım özgür iletişim ekstra 100 mb yi destekliyormuş dedim ki hemen geçeyim demez olaydım paket değişikliği talebimden sonra daha interneti 1 tam gün kullanmadan internetim gitti 37931309 destek numaram ile DSL ışığımın yanıp sönmesini ve online işlemlerden gelecek eller tutulur cevabı bekliyorum bari 35 mb ye geri dönsem en azından internetim vardı.

Destek kaydınıza verilecek cevabı bekleyin.

1 Beğeni

Merhaba, paket geçişiniz yapıldıktan sonra modeminizi resetleyip tekrar kurdunuz mu? Eğer kurmadıysanız kurulum yapın. Yine DSL oturmazsa kaydınızın güncelleyerek yaptığınız işlemi yazın. Teknik destek arkadaşlarımız bu konuda size yardımcı olacaklardır.

4 Beğeni

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim evet resetlemeyi denedim resetlerken modem arayüzünden aldığım hata ektedir

Siz açtığınız destek kaydınıza gelen cevap doğrultusunda hareket edin. Arkadaşlarım size yardımcı olacaklardır.

Teşekkür ederim bugün saat 15.00 civarı DSL ışığım sabitlendi tam interneti kurdum tekrar yanıp sönmeye başladı bakalım bekliyoruz

Hattınız 100 Mbps i kaldırmıyor olabilir 75 e çekilmesini talep edin.