Özgür İletişim Ekstraya Geçtim İnternetim Gitti DSL Yanmıyor

22 Gün önce internet bağlantımı Özgür İletişim 35 olarak bağladılar. Özgür İletişim Extraya kullandığım ilk 2 günün içince talep açtım. Onaylandı ve bir gün sonrada internetim kesildi 19 gündür internet kullanamadım hep Türk Telekomu yönlendiriyorlar problemin kendilerinde olduğunu Türk Telekom’da söylüyor. Benim Hattım 75 mbit destekliyor 100 mbps paket tanımlamışlar acaba ondan mı oldu. Paket değişikliği sonrası 19 gündür internet yok DSL Işığım yanmıyor. Aşşağıdaki ankastreyide kontrol ettim orasıda sağlam. Sorun ne olabilir 19 gündür mobil verimi kullanıyorum derslerime falan yetmiyor artık. Nasıl yapabilirim çok çaresizim.

Şimdi tekrar 35 yazıyor ama hattım kapalı.
bana tanımlanan paket (İnternet 100 Mbps e kadar) bana söylenen Özgür İletişim Extra 75 idi ama böyle yapmışlar durum karışık tesisatımda bir problem yok hepsini kontrol ettirdim. Tamamen TurkNet Kaynaklı bir problem var ortada ama Telekom ekibi göndermekten başka bir şey yapmıyorlar kendileri. 100 mbpsyi kablom desteklemediği için kaldırmıyor olabilir. TurkNet buna bir çözüm getirsin.