Özgür iletişim ekstraya geçiş

Hocam kısa bir süre önce bende 100 mbps lik pakede geçtim hızım aşırı dalgalıydı (70 - 20 arası gidip geliyordu) ve bana insanlar ‘‘ankastrenden modemine kadar cat6 kablo çek’’ tavsiyesi verdiler. Tamam dedim sorunun kaynağı ben olabilirim neticede TurkNet bana ‘‘bizim kontrollerimizde bir sıkıntı yok’’ diyor. Değiştirdim yine düzelmedi ardından modem değiştirdim yine düzelmedi. Ardından dolaylı yolda ulaştığım TurkNet yetkililerinden aldığım cevap bulunduğum santraldeki bant genişliği baya artmış, kullanım baya artmış dalgalanma bu yüzden olabilirmiş. Bende bezdim günlerce uğraştan sonra bir arpa boyu yol gidemedikten sonra dedim bari 35 e geri çekeyim en azından sabit 35 internet alırım. Demem o ki TurkNet benim için maalesef büyük hayal kırıklığı. Evde tek yaşasam direk ISS imi değiştirirdim. Kablo değiş modem değiş bu kadar emek ver bunları OİM den TurkNet 'e ilet ama onlar senin sorununu çözmek için yapıcı adımlar atmasın… Ne denebilir ki… İç tesisata ve modeme verdiğim para ile kaldım ortada modemi iade yolladım iç tesisatıda neyse yenilemiş olduk diye kendimi avutuyorum.

1 Beğeni