Oyun moduna ben alınca hata oluyor

merhaba destek ohyun moduna aldığında hızım gayet iyi pingde iyi ama ben aldığımda nedense 1 mbps bile olmuyor rica etsem sizx alırmısınız modem kapanıp açıldı yine aynı hata oldu

Buradan yapabileceğimiz bir işlem yok. Oyun modundayken modem kapanıp açılınca profil değişmesini de ilk sizden duyuyorum.

yok yanlış anladınız destek veya siz oyun moduna geçirince iyi oluyor ama ben yapınca yada modem kapanıp açılınca hızım 1 mbps bile olmuyor

1 Beğeni

rica etsem siz oyun moduna alabilirmsinz

ve sadece oyun modunda değil mesela önceden destek hızlı moda almıştı hızım 16 mbps oluyordu ben alıyorum 13 zar zor görüyor

ama rica etsem siz alırmısınız çünkü sadece öyle düzeliyor

Burada dediğim ilk cümleye dikkat etmenizi istiyorum. Kayıt açarsanız teknik ekip ilgilenir ancak benim yapabileceğim bir şey yok ne yazıkki.

Diyor ki abone. Bu profil değiştirmeyi beceremedi TurkNet yazılım ekibi. Her seferinde profil değişikliği için kayıt mı açacağız. Bu kaydın çözülmesi için 3 gün mü bekleyeceğiz!

Arıza çözüm süreci 3 iş günüdür.

Benmi anlatamadımki bakın şimdi siz profil değiştirebiliyorssunuz değilmi evet ama biz değiştirdiğimizde yada modem kapanıp açıldığında hızım oyun modunda bozuluyor ve çözümü sizin değiştirmenizde şimdi rica etsem oyun moduna alırmısınız hemen ve sorunu çözer misiniz destek kaydı açtım bekliyorum ama şimdilik oyun moduna almaktan başka çözüm yok sizin almanız lazım ben bu sorunla karşı karşıya kalmak istemiyorum her gün

Anlıyorum ve ekipler profil değiştirirken bu tip durumlarla karşılaşılabildiğinin farkındalar. Ellerinden geleni yapıyorlar. Ama yukarıda kaç kere yazdım benim buradan direkt müdahale etmeye hem yetkim yok hem de imkanım.

Tamam ama lütfen en kısa sürede çözün çünkü hergün ya modem kapanıp açılınca destek kaydı açıp 3 4 gün beklemek istemiyoruz sıkıldık

Merak etmeyin, TurkNet yetkilileri ve ilgilileri de bu forumu takip ediyor. Sorunun da farkındalar…