Online işlemlere erişemiyorum

Merhabalar yaklaşık 6 ay önce nakil işlemi yaptırdım. Bu süre zarfında bazı özel sebeplerden dolayı aboneliğe kayıtlı aktif telefon numaramı değiştirmek zorunda kaldım. Daha sonrasın tekrar nakil işlemi yaptırmak istedim ancak online işlemler menüsünden bu işleme devam etmem gerekiyordu ve eski numaramla erişimim kesildiği için online işlemlere erişemedim. TurkNet ile ilgili hangi numarayı aradıysam bana firmaya numara güncelleme işlemleri işin mail atmam gerektiği bilgisi verildi. Maili atmama rağmen bir türlü dönüş yapılmadı ve TurkNet tarafından aranmadım. Aylardır kullanmadığım internetin parasını ödüyorum. Gerekli nakil işlemlerini yaptırmam için online işlemler menüsüne erişmem ve numaramı güncellemem gerekiyor. Lütfen yardımcı olurmusunuz?

Müşteri numaranız profil bilgilerinizde varsa @alperenatici ve @Baran size yardımcı olacaktır.

Discorddan ulaşmaya çalıştım ancak kimse cevap vermiyor

Discorddan yardımcı olunmaz müşteri numaranız profilinize ekli ise yardımcı olunur.

Müşteri numaram profilimde ekli ve ancak online işlemlere girebilmem için numara güncelleme işlemi yapmam gerek ve onun içinde eski numarama sms gidiyor ki o numaraya artık erişimim yok . İlave olarak numara değiştirme kısımında beni aramaları için talep oluşturuyorum ama 2 haftadır arayan soran yok.
Müşteri numaram : 2438065

@Baran @alperenatici

Selamlar @eserozell, özel mesaj üzerinden müşteri numaranızı, kimlik numaranızın son üç hanesini, doğum tarihinizi gün ay yıl ve güncel iletişim numaranızı benimle paylaşır mısınız?

Teşekkür ederim e-devlet üzerinden aboneliği iptal ettim gerek kalmadı artık