Online işlemler1

Merhaba,
Mobil uygulamadan ve tarayıcıdan online işlemlere giriş yapamıyorum. “Beklenmeyen bir hata oluştu” uyarısı ile karşılaşıyorum. Konu hakkında desteğinizi rica ederim. İyi çalışmalar.

Selamlar @Glizar, hücresel veri ve gizli sekme üzerinden deneyebilir misiniz rica etsem?

Denediğimde sonuç değişmedi aynı hatayla karşılaşıyorum

farklı bir cihazda denedinizmi

Evet yine aynı hata çıkıyor. şifre yenilemeyi denediğimde de aynı hatayı veriyor.

Rica etsem forum profilinize müşteri numaranızı ekler misiniz?

güncelleme yaptım kontrol edebilir misiniz

Tarafınıza SMS ilettim. Ulaştığında bilgi verirseniz sevinirim.

SMS geldi şifre yenileme yapamadım kodun süresi dolduğu ile ilgili uyarı veriyor. (süre geçmeden giriş yaptım) müşteri hizmetlerine bağlandığımda bu konu ile ilgili aynı işlemleri yaptırdılar aynı hata kodlarını almaya devam ediyorum. ne şifre değiştirebiliyorum ne de farklı cihazlardan giriş yapabiliyorum

Süreciniz ilgili ekiplerce takip ediliyor.

Merhaba sorunum çözülmedi herhangi bir geri dönüş alamadım, çağrı merkezi yönlendirme seçenekleriniz berbat sorunumu çözecek kişiye ulaşmam neden bu kadar imkansız olmak zorunda ? aylardır nasıl çözülemez ? online işlemler mobil uygulamanız da sitenizde sorunlu. tahminen ne zaman bi çözüm bulursunuz… mağduriyetimi giderecek yetkili biri ile görüşmek istiyorum. firmanıza aboneliğimi taşıdığıma pişman ettiniz bu nasıl sorumsuzluk!!!

Selamlar, tarafınıza tekrar bir şifre ilettim. Sorun yaşamaya devam ediyorsanız alternatif bir telefon numarası iletmenizi rica edeceğim.

doğrulama kodu süresi dolmuş yine aynı hataları veriyor