Online İşlemler

Turk Telekom’dan TurkNet’e geçiş yapıcam fakat internet annemin üzerine. TurkNet’e geçiş yaptıktan sonra online işlemlere kendi telefonumdan girebilir miyim?

Girersin de tavsiyem bir süre geçiş yapma şu an problem var ben de 2 hafta kadar oldu geçeli sürekli ping falan yaşıyorum çözüldüğüne emin olup öyle geçiş yap taahhütün bitmediyse eğer

Taahhütüm bu ay sonu bitecek o sıkıntı

Aboneliginiz aktif olup tüm kullanım menüleri açıldıktan sonra mail adresi, telefon numarası güncellemesi yapabilirsiniz. Yada ilk abone olurken de kendi numaranızı ve mail adresinizi verebilirsiniz.

TurkNet e geçiş yaparken de annenizin üzerine yapacaksınız. Geçişlerde abonelik sahibi değişmiyor. Online işlem bilgileriniz ile herhangi bir yerden giriş yapabilirsiniz.

Bir süredir böyle bir problem varmış ha sürekli değil günün belli saatlerinde oluyor onun dışında gerçekten çok çok memnunum ama işlerim genellikle yoğunluğun olduğu saatlerde oluyor ve problem yaşıyorum ister istemez insanın canını sıkıyor. Geçiş sürecinde bağlantın kopmayacak diyebilirler bende öyle söylendi 2 gün internetim yoktu bu riski de göze alman gerekiyor.

1 Beğeni

15 saat sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.