OİM üzerinden hız değişikliği mümkün mü?

Merhabalar öncelikle herkese iyi forumlar dilerim.
Ben TurkNet abonesiyim ve yine TurkNet’ten satın alınabilen zyxel marka modemi kullanıyorum.
Lakin hattımdaki arızalardan dolayı sürekli Crc ve Fec hatası alıyorum ve modemi sıfırlamam gerekiyor.
TurkNet sitesinden ne hız alırım sorgusundan 75 mbps hız gözüküyor ama bu crc ve fec hatalarını en aza indirmek için hattımı 50’ye düşürmüştük.
Şimdi sorum şu, ben evimde eskiden kullandığım modemi kurmak ve o modem üzerinden test yapmak istiyorum. TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden destek kaydı açarak hızımı 75’e yükseltebilir miyim? Yaptığım testlerden sonra tekrar 50’ye düşürebilir miyim?^

Şimdiden teşekkürler

Merhaba,
Paket Tarife Kampanyamla İlgili Destek İstiyorum kaydı oluşturarak hız değişim talebinde bulunabilirsiniz. Hattınızda kopma vb. sorunlar meydana gelirse destek kaydından hız düşürme talebinde bulunabilirsiniz.

1 Beğeni

Teşekkür ederim ilginiz için,
Peki bu işlem uzun süren bir işlem değil değil mi?
Yani destek kaydındaki arkadaş hemen yapabiliyor sanırım

Evet kaydınızla ilgilenen arkadaşım en kısa sürede sizinle iletişime geçerek müdahale edecektir.

Tamamdır teşekkür ederim

Yardım gerekirse her zaman buradayım bilginiz olsun. Rica ederim :hugs:

Çözüm. Konu sahibi dilerse özel mesaj ile iletişime geçebilir. Paket / Tarife / Kampanyamla İlgili Destek İstiyorum - TurkNet TurkNet - Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?