Oh no! ­čśú

FiberÔÇÖi ba─člad─▒lar sonunda, duvar─▒m─▒zda da g├╝zel bi delik olu┼čturdu sevgili T├╝rknet ekibi :smiley: art─▒k sa─čl─▒k olsun demekten ba┼čka bir ├žaremiz yok maalesef.

Capone - Oh No (Lyrics) - YouTube bu m├╝zik bence tam cuk oturuyor bu deli─či g├Âr├╝nce.

Ald─▒─č─▒m─▒z h─▒z; (Yine de h─▒zda azalma var d─▒┼čarda ki da─č─▒t─▒m kutusu evin ├╝st├╝nde olmas─▒na ra─čmen.

1 Be─čeni

Nazar boncu─ču olsun diyelim mi :nazar_amulet: :pray: Y├╝ksek h─▒z diyar─▒ TurkNetÔÇÖe ho┼č geldiniz. Keyifli u├žu┼člar dilerim :rocket: Ne yap─▒yordukÔÇŽ Ba─članmadan ├Ânce kemerleri ba─čl─▒yorduk :joy:

3 Be─čeni

Harbi u├žuyor :smiley: mining yapma zaman─▒ haha

1 Be─čeni

bana o interneti getirsinler duvar─▒ bile y─▒kar─▒m.

3 Be─čeni

Aman aman, nerelere geldik :smiling_face_with_three_hearts:

Belkide s─▒rf siz duvar─▒ y─▒k─▒p kendinize masraf ├ž─▒kartmay─▒n diye size gelmiyoruzdur :slight_smile: /Mizah i├žeririr :joy:

3 Be─čeni

:smiley: millet manyak ├╝stad

1 Be─čeni

bu bir saplant─▒ ├ž├╝nk├╝ o kadar ├žok firma ile 5 6 mbps h─▒zlar alarak sinirden kafa yordum ki t├╝rknette e ge├žti─čimden bu yana t├╝rknet in sorumlulu─čundaki hizmetlerin hepsinden memnunum bide kendi altyap─▒s─▒ ile bu internet gelse ger├žekten duvar─▒ y─▒kar─▒m ├ž├╝nk├╝ duvar yap─▒l─▒r ve sonradan kolay bir ┼čekilde yap─▒laca─č─▒ndan kesin eminsin.

1 Be─čeni

─░n┼čallah size de k─▒sa s├╝re i├žerisinde geliriz. E─čer duvar y─▒kmak zorunda kal─▒rsan─▒z o duvar─▒ birlikte ├Ârmeye haz─▒r─▒m :slight_smile: ─░├žten ve samimiyetinizden dolay─▒ ├žok te┼čekk├╝r ederim.

1 Be─čeni

Bana getirin hocam ben sonra tamir ederim :sweat_smile:

2 Be─čeni

Haha bana da evlenmeden gelsin de bir anlam ifade etsin diye bekliyorum bende :smiley:

1 Be─čeni

Sen evlen :slight_smile: Gigafiber hizmetimizi bekleyeceksin diye k─▒smetini kapatmayal─▒m :pray:

1 Be─čeni

inan evlendikten sonra daha ├žok laz─▒m oluyor kafan─▒ da─č─▒tmak i├žin sorunlar ├žo─čald─▒─č─▒ i├žin :smiley:

H─▒za bak be ma┼čallah nazar boncu─ču olsun bari keyifli kullan─▒mlar dilerim :slight_smile:

─░yi kullan─▒mlar hocam bizde bekliyoruz bu g├╝zel hizmeti umar─▒m en yak─▒n s├╝rede :upside_down_face:

1 Be─čeni

Haha :smiley: (Annem2) Her┼čeyin en hay─▒rl─▒s─▒ diyelim :crazy_face:

Benim hem hem┼čerim, hem oyun arkada┼č─▒m 20 binlik PC sini satt─▒ :smiley: Dedim hay─▒rd─▒r niye ? Yengen den m├╝sade yok :smiley: Ya gamer olacak, yada bir an ├Ânce gelmeli G─░GA :smiley: Yani benim b├Âlgem giga i├žine girerse mahalleme gelesiye kadar rahat vermem TurkNetÔÇÖe

1 Be─čeni