Oh no! 😣

Fiber’i bağladılar sonunda, duvarımızda da güzel bi delik oluşturdu sevgili TurkNet ekibi :smiley: artık sağlık olsun demekten başka bir çaremiz yok maalesef.

Capone - Oh No (Lyrics) - YouTube bu müzik bence tam cuk oturuyor bu deliği görünce.

Aldığımız hız; (Yine de hızda azalma var dışarda ki dağıtım kutusu evin üstünde olmasına rağmen.

1 Beğeni

Nazar boncuğu olsun diyelim mi :nazar_amulet: :pray: Yüksek hız diyarı TurkNet’e hoş geldiniz. Keyifli uçuşlar dilerim :rocket: Ne yapıyorduk… Bağlanmadan önce kemerleri bağlıyorduk :joy:

3 Beğeni

Harbi uçuyor :smiley: mining yapma zamanı haha

1 Beğeni

bana o interneti getirsinler duvarı bile yıkarım.

3 Beğeni

Aman aman, nerelere geldik :smiling_face_with_three_hearts:

Belkide sırf siz duvarı yıkıp kendinize masraf çıkartmayın diye size gelmiyoruzdur :slight_smile: /Mizah içeririr :joy:

3 Beğeni

:smiley: millet manyak üstad

1 Beğeni

bu bir saplantı çünkü o kadar çok firma ile 5 6 mbps hızlar alarak sinirden kafa yordum ki TurkNet 'te e geçtiğimden bu yana TurkNet in sorumluluğundaki hizmetlerin hepsinden memnunum bide kendi altyapısı ile bu internet gelse gerçekten duvarı yıkarım çünkü duvar yapılır ve sonradan kolay bir şekilde yapılacağından kesin eminsin.

1 Beğeni

İnşallah size de kısa süre içerisinde geliriz. Eğer duvar yıkmak zorunda kalırsanız o duvarı birlikte örmeye hazırım :slight_smile: İçten ve samimiyetinizden dolayı çok teşekkür ederim.

1 Beğeni

Haha bana da evlenmeden gelsin de bir anlam ifade etsin diye bekliyorum bende :smiley:

1 Beğeni

Sen evlen :slight_smile: Gigafiber hizmetimizi bekleyeceksin diye kısmetini kapatmayalım :pray:

1 Beğeni

inan evlendikten sonra daha çok lazım oluyor kafanı dağıtmak için sorunlar çoğaldığı için :smiley:

Hıza bak be maşallah nazar boncuğu olsun bari keyifli kullanımlar dilerim :slight_smile:

İyi kullanımlar hocam bizde bekliyoruz bu güzel hizmeti umarım en yakın sürede :upside_down_face:

1 Beğeni

Haha :smiley: (Annem2) Herşeyin en hayırlısı diyelim :crazy_face:

Benim hem hemşerim, hem oyun arkadaşım 20 binlik PC sini sattı :smiley: Dedim hayırdır niye ? Yengen den müsade yok :smiley: Ya gamer olacak, yada bir an önce gelmeli GİGA :smiley: Yani benim bölgem giga içine girerse mahalleme gelesiye kadar rahat vermem TurkNet’e

1 Beğeni