Ödediğim fatura sistemde halen gözüküyor..

Merhabalar öncelikle …
09.11.2022 tarihli faturamı dün 12.02.2022 ve 21.36 sularında kredi karti ile ödedim ve ekstrede bu ödediğim tutar gözüküyor .TurkNet müşteri hizmetlerini aradım görüşme sağladım ödenmemiş olarak gözüküyor bize dekont iletebilir misiniz diye sorduğunda kredi kartı ile ödeme yapıldığında , hiçbir şekilde dekont alamazsınız dedim .Ancak hesap hareketlerinden ekran görüntüsü alıp bununla birlikte provizyon olarak size iletebilirim diye sordum.Sonucta iban üzerinden para gondermiyoruz dedim .Destek kaydı açtılar benden provizyon numarası ve hesap hareketlerinden ekran görüntüsü talep ettiler .Akabinde bende detaylı bir şekilde provizyon numarası da dahil kendileri tarafından açılan destek kaydı bölümünden gönderdim …Halen sistemde ödenmemiş olduğu gorunmekte diyor .Sözde finans birimine ulaşmış,buradaki moderatör ve yetkili arkadaşlardan rica ediyorum .Turknette ben neden bu sorunu yaşıyorum? detayları ekte gönderiyorum .Yardımcı olunursa çok sevinirim…
Provizyon numarası: 2212122136694358

IMG_20221213_095623

Fatura durumunuz düzeltildi mi?

Selamlar @onuroran, finans biriminin süreci devraldığı doğru. Provizyon numarası iletildi. Ödeme sistemde göründüğünde gereken işlem uygulanır. Endişelenmeyin :handshake: