Nvidia Geforce Now İnternet Hız Sorunu

teşekkür ederim bilgi için diğer founder uyeliğimi sonlardıramımmı ne dersınız sız ne yaptınız

Ben 6 aylık founders almıştım ancak game+ betadan çıktığında eski founderslarımızı kullanamayacağız bu yüzden iptal etmek en mantıklısı bu ay beta başlıyor tahminimce mart nisan gibide tamamen açarlar şuan yeni founders üyeliği almayıda kapatmışlar game+ ya yönlendiriyor

1 Beğeni

Merhaba bana yardımcı olur musunuz Nvidia Geforce Now uygulamasına girdiğimde internetim sürekli gidip geliyor oyuna giriş yaptığım vakit internet değerlerimin buna uygun olmadığını söylüyor fakat uygun.

Uygulamaya giriş yaptığım vakit internetim gidiyor ve packet loss olduğunu söylüyor

Uygulamaya girince internetin gitmesi tuhaf. Speedtest sonuçlarınız normal mi? Kablolu mu kullanıyorsunuz?

Gelse de oynasak.

bu sorun uzun zamandır devam edıyor admının bana soyledıgıne gore network ekıplerı bu konu ıle ılgılı calısıyor en azından her gun bana söylenen bu umarım cozerler bızı oyalamıyorlardır

Merhaba bu konuda bende problem yaşıyorum. Sormak istediğim birkaç soru da var. Özelden size nasıl ulaşabilirim?

1 Beğeni

GeForceNow Gameplus betasında olan var mı? Texturede bulanma oluyor arada ancak değerlerde bir değişiklik olmuyor. Bunu yaşayan var mı?

Aynı sorunu yaşıyorum

Kablolu deneme şansım yok benim hocam modem tavanda :smiley: bir de öyle deneyin isterseniz

TurkNet 1.5 aydan fazladır sorunu cözecek diye umut ediyoruz

Global GFN’de durumların bi tık daha iyileştiğini duydum hocam. Halen aynı mı değerler?

Türkiye Sunucuları !!!
güzel olan her şeyin bir sonu mu var TurkNet?
bu arada unutmuş değilim yurtdısı sunucularına ulaşımda kısıtlama getırmıssınız yalandan ıligılenıyoruz bakıyoruz sorunu cozmeye calısıyoruz falan yazmayın artık ayıp oluyor tam 2 ay oldu mıllet marsa kesıf aracı gonderdı 2 aydır neyı arastırıyorsunuz?

1 Beğeni

7 ay sonra gelecekten yazıyorum…
Durum halen aynı devam etmekte.
Belki düzelmiştir diye bakayım dedim.Cidden çözün artık şunu
İnternet aboneliğimi iptal edeceğim.

1 Beğeni