Netgear ve motorola modemleri

merhaba
netgear ve motorola gibi markaların modemleri türkiyeye uygun fiyatla gelirmi birgün acaba

Keenetic varken gerek yok.
Keenetic’deki donanım ce fiyat politikası ile yarışmaları zor.

keenetice pek sıcak bakamıdım çünkü avrupa yada amerika yerine tr ve rusyaya dalmış ne bileyim ısınamadım işte tplink zyxel biraz ilgimi çekiyor ama hala kararsızım asusları çok pahalı buluyorum

MediaTek işlemci kullanmaya devam ettiği sürece yakınından bile geçmem.

Ön yargılarla başı belada bu markanın yahu nedendir bilinmez :smiley: Keenetic, Zyxel tarafından ayrılınca sanırım yazılım kısmını üstlenen Ruslar, öncelikle kendilerine yakın pazarlara girmeyi hedeflemişler. Bizim coğrafyada Ukrayna haricinden diğer pazarlarda bu kadar popülerler mi bilinmez ancak bence boşa bir ön yargı. Yazılım tarafındaki yetenekleri piyasadaki birçok muadiline hatta kendini aşan fiyattakilere göre bile 2-3 gömlek üsttedir. Diğer cihazlar yapamaz demiyorum ancak son kullanıcıların hepsi forum forum gezip opkg komutlarını ezberleyemiyor maalesef. Bu nedenle MediaTek işlemci konusuna girenleri ciddiye almamakla birlikte Rus menşeili olması hasebiyle gereksiz önyargılı yaklaşanların da yaklaşmamasını tavsiye ediyorum. Gönül elbet ister Netgear, Cisco komponentlerle şenlenelim ancak pazara uzaklar ve de destekleri yok denecek kadar az.

1 Beğeni

Telefonlardaki mediatek işlemcilerle bir tutmayın. Önyargılarınızı yıkın, alıp kulkanın, neden bu kadar tavsiye ediliyor, beğeniliyor anlarsınız.