Net gitti

Yaklaşık 1 saattir netimiz yok, teknik destek, yok, modem aç kapat , hayır yok, bide haftasonu , hiç olmaz sanırım, 139 TL yi ödedikten 2 gün sonra kesilmeler başladı

İç tesisatınızda kablonuzda ek varmı eğer ek varsa kopmuş olabilir bir kontrol edin derim

1 Beğeni

Yok kardeş, kopma , bükülme, veya başka sıkıntı yok

Ölme eşeğim ölme, ttnette 17 yılda yaşamadığım kopmayı ,TurkNet 'te 2 ayda fazlasıyla yaşadım ve yaşıyorum, altyapı aynı, saha dolabı aynı, kablo aynı, hiçbirşey değişmedi, 100 mbitlerde olan hızım, 2 ay içerisinde kademeli olarak 73 ler kadar düştü, nihayet komple uçtu, bumu methiyeler dizdiğiniz TurkNet

Merhaba, geçenlerde benimde internetim gitmişti ve aynı şekilde aynı bölgede bulunduğum kişilerinde yani başka sağlayıcı abonelerinin de internetinin gittiğini farkettim yani genel bir alt yapı arızasından dolayı bütün herkesin interneti gitmişti.

Çözüm olarak sadece sorun çözülene kadar sabırla beklemenizi rica edebilirim.

Alt kat ve üst kattakiler ttnette ve şu anda netlerinde sıkıntı yok, ben türknetteyim ve genel arıza bilgisi geldi, çok ilginç değil mi

Aynı binada bulunan tüm kullanıcılarda genel arıza yaşanmayabilir bu normal bir durum. Binadaki kullanıcılar ile tek ortak bağlantınız ankastre kutusunda bulunur ankastre kutusunun ardından santralde farklı portlara bağlı olabilirsiniz. Sizin portunuzu kapsayan bir arıza yaşanıyor olabilir.

1 Beğeni

Malesef bölgende sunucu server çalışması yapılıyor olabilir modemde tüm ışıklar sabit dsl ışığı yanmıyorsa dediğim gibi biraz bekle sorun düzelmez ise destek kaydından gelen cevabı bekle

Merhabalar, arızanızın çözüldüğünü görüyorum. Çözüldü olarak işaretlerseniz konuyu kapatacağım. Keyifli forumlar :innocent:

1 Beğeni

Kapatabilirsiniz (20 karakter)

2 Beğeni

Çözüm.