Neden TurkNet? ­čĄö

Merhabalar,

Hadi hep birlikte bu konu alt─▒nda neden TurkNetÔÇÖi se├žti─čimizi ve neden TurkNetÔÇÖi b─▒rakamad─▒─č─▒m─▒z─▒ a├ž─▒klayal─▒m. ─░lk ben ba┼čl─▒yorum.

En favorilerim kesintisiz, h─▒zl─▒ ve d├╝┼č├╝k ping internet olmas─▒. NetflixÔÇÖe direkt ba─člant─▒s─▒ sayesinde gecikmeden, tak─▒lmadan film, dizi izleyebiliyor olmam─▒z.

Sizin nedenleriniz nedir?

1 Be─čeni

Favorim filan de─čil. Evde zaten TT ve SOL vard─▒ TNNÔÇÖyi baz─▒ testler vs i├žin ald─▒m. Kampanyadan dolay─▒ (fark etmeden dahil olmu┼čum :joy:) 131Ôé║ ayl─▒k sabit kal─▒nca da zaten bir maliyeti olmad─▒─č─▒ i├žin b─▒rakt─▒m. Sonu├žta evde her hatt─▒ kullanacak cihaz─▒ belirleyebildi─čim i├žin dertte de─čil. Seneye se├žim sonras─▒na kadar allah kerim :joy::joy:

2 Be─čeni

─░lk abone oldu─čumda di─čerlerine g├Âre ucuzdu ve kotas─▒ yoktu.

┼×imdi ise (├Ânceden beri var olan) vizyonlar─▒n─▒ be─čeniyorum.

Verebilece─čim tek ├Âneri ┼ču olabilir:

Tek fiyat kafa kar─▒┼čt─▒rm─▒yoruz olay─▒ yerine, 50 mbps maliyeti ne kadarsa ona g├Âre, 100 mbps maliyeti neyse ona g├Âre fiyatland─▒rma yap─▒l─▒rsa bir ├žok ki┼činin i┼čine gelebilir. 16 mbps alan adam niye 35 mbps 160 para veriyor onu anlayam─▒yorum. Altyap─▒ geldi─činde tek tu┼čla onlineÔÇÖdan paket y├╝kseltme yapar zaten isterse.

2 Be─čeni

┼×ahsen kendi y├Ânlendirmeleri, kendi ├ž─▒k─▒┼člar─▒ ve bir t─▒kta premium hizmet verdi─či i├žin TurkNetÔÇÖi tercih ettim. Piyasada onlarca muadili varken bence fark yaratan bir hizmet sunuyor. ┼×ahsen memnunum. En iyi alternatif operat├Âr.

1 Be─čeni

Selamlar
2018 Ocak ay─▒ndan buyana TurkNet kullan─▒yorum. Ondan ├Ânce T├╝rk Telekom abonesiydim. Ya┼čad─▒─č─▒m sorunlar─▒ buraya yazmak istemiyorum. Bu sorunlar nedeniyle ├žokda fazla ara┼čt─▒rmadan TurkNetÔÇÖe ge├žtim ama iyiki ge├žmi┼čim. sorun tabiki ya┼čad─▒m ancak hep ├ž├Âz├╝m bulmak i├žin u─čra┼čt─▒lar (kendi altyap─▒lar─▒ olmad─▒─č─▒ durumlarda bile ) 2 ay kadard─▒rda fiber kullan─▒yorum. Burada da sorunlar oldu. sehrin alt yap─▒s─▒ uygun degil bu nedenle TurkNetÔÇÖin fiber kablolar─▒ biraz d├╝zensiz ├žekilmek zorunda kal─▒n─▒yor. hatta 10 g├╝n kadar internetim olmad─▒, ara┼čt─▒rma sonras─▒ arka sokakta y─▒k─▒lan bina bizim kablolara zarar vermi┼č ┼čimdi ben TurkNetÔÇÖe nas─▒l sitem edeyim, adamlar yeniden fiber kablo ├žekmek zorunda kald─▒r.

FiberÔÇÖin h─▒z, ping vs sonu├žlar─▒ zaten malum Kas─▒m ay─▒nda internetin 10 g├╝n olmad─▒─č─▒ d├Ânemde bile 1600 GB indirme ile kendi rekorumu k─▒rm─▒┼č─▒m, oyun ve di─čer ├Âl├žebildi─čim i┼člemlerde ortalama ping 5 ms, 10-15 msÔÇÖleri nadir g├Âr├╝yorum.

1 Be─čeni