Neden her akşam 19-23 arası pingim yükseliyor?

Her akşam 19-23 saatleri arası pingim aşırı yükseliyor. Ben zaten bu saatler arası evdeyim ve artık delireceğim. Online işlemlerden arıza bildiriyorum bana saçma sapan otomatik cevaplar geliyor. Ben artık bıkmış durumdayım. Bir çare bulun lütfen. IP6 çözüm ise geçirin IP6ya hiç farketmez ama ben artık bıktım. Müşteri no: 1465913 Abone no: 2282121237

1 Beğeni

Akşam kullanım yoğunluğundan dolayı saturasyon sorunu yaşıyorsunuz. Destek kaydı açıp sorunu anlatıp dalgalanmaların olduğu saatte 3 defa 10 ar dakika ara ile hız testi yapıp o görselleri de destek kaydına ekleyin

peki bu TurkNet kullanıcıları hepsi anlaşıp akşam 7 de internete gireceğiz beyler hazır olun diyip yoğunluk mu yaşanıyor diyorsun yani ? Saçmalık bu düşüncen Türk net desteğin hazır cevabı bile daha ikna edici

1 Beğeni

Siz vae altyapıdasınız muhtemelen doğru mudur ?

Aynen öyle VAE altyapısındayım. Ayrıca yoğunluk ile pek alakası olduğunu düşünmüyorum. Bilerek yapılıyor bence.

1 Beğeni

Bu konuda bilgili misiniz yoksa yetkili misiniz?

Diğer forumlarda da çok şikayetçi insan var satürasyon diyorsunuz da destek hattı hiç bir şey demiyor onun için soruyorum

1 Beğeni

Yoğunluk ile hiçbir alakası yok bu durumun. İlgilenmemeyi tercih ediyorlar sadece, hepsi bu.

1 Beğeni

evet vae alt yapısı bırakta YAPA da yapmasın bu sorunu. yapa direk kendi omurgasına bağlanıyor

1 Beğeni

Sadece yardımcı olmaya çalışıyorum size

Burada yetkim yok facebook gruplarında mod olarak bulunuyorum sadece.

Saat oldu 00:30 hala pingim çok yüksek. Yazıklar olsun.

an itibariyle bende düzeldi :smiley: Yarın akşam tekrardan görüşmek üzere dfghşlfjşglkd

Bende de düzeldi aynı zamanda.

Bende en düşük ping 50 en yüksek 65 ve ben turk telekom abonesi iken ping 10 du ama TurkNet 'e gectim ping 50 64 arasi geciyor. Ne değişti…
( turknette ping 45 altına dusmemistir 2 senedir )

Bilerek yapılmaz hocam neden taahhüt olmayan TurkNet müşteri kayıp etmek istesin. Vae altyapıda TurkNet + TT + diğer ISS aboneleri demek ve herkesin evden çalıştığı evden ders yaptığı bir sürecteyiz.

1 Beğeni

tekrardan başladı GG :smiley:

1 Beğeni

bende de oluyor ping kafayı yicem saka gibi xD

Ping de sorun yokta, hız 75 mbit’den 17-18-19’a düşüyor.