Ne yapabilirim

8 ay önce felan Superonline üyeliğimi iptal edip bu lanet olası operetore geçtim beni arayan temsilci 100 MB ve VDSL hız vericez dediler ve ben buna göre sözleşmeyi imzaladım sözleşmemde bu yazıyor Ama bağlandığı zaman adsl ve 15 MB olarak bana hizmet verdiler ve durmadan her gün her saat kopma sorunu oluyor ben bunları kime şikayet edebilirim sözleşmeye göre benim hakkım olanı vermiyorlar

Tüketici hakem heyetine şikayet edebilirsiniz e devlet üzerinden hat değerlerini atarsanız birlikte bakabiliriz

hat değeri bu teknik servisle konuşuyorum diyorum böyle böyle biz bişey yapamayız böyle kullanmak zorundasınız diyor diyorum ki arıza oyuna giremiyorum bişey yapamıyorum bizene diyorlar

Tüketici hakem heyetine şikayet edin öyle bir üslupla konuşamazlar sizinle o konuşmalarıda atarsınız sözleşmeyide gereği neyse yapılır

Cimere felan zamanında şikayet ettim ama yok hala aynı değişen birşey yok bir iki aya Türksat geliyor zaten fiber altyapısını çekti kimse kalmicak oturduğum semtte bunları kullanan

Hat değerlerinizin tamamını atar mısınız?

Vdsl portuna geçtiniz mi adsl mi vdsl kullanıyorsunuz

Hiç bilmiyorum vdsl olarak kabul etmiştim sonra adsl baglamislar kavgasında ettim bı ton

11 DB olduğuna bakma 5 DB düşüyor online oyuna giremiyorum direk atiyor

DSL 16 saattir bağlı görünüyor?

Hayır Bağlı değil snr değeri düşük olduğundan kopuyor

DSL gitmemiş görünüyor attığınız ekran görüntüsünde bu yüzden dedim https://aws1.discourse-cdn.com/business20/uploads/turknet1/original/2X/8/8bed61cd5024c0c0d6f6387a45dc5d8faac80418.jpeg