Ne kadar hız alırım? TurkNet net bir cevap vermiyor

İstanbul, Küçükçekmece, Yeni Mahalle’de, 5 katlı bir apartmanın 5. katında oturuyorum

Şu anda 16mbit Netspeed ADSL kullanıyorum zamanında bana Netspeed VDSL için port olmadığını söyledi ve şimdi bile çoğu sitede alt yapı sorgulamada hala ADSL gözüküyor, TurkNet’in ve TTnet’in sitesi bana ADSL’in üstü bir hız verebiliyor, VDSL alabileceğimden emin olmak için TurkNet Müşteri hizmetleriyle konuşmamda, bana port var veya yok bilgisi söylenmedi ve sadece altyapınız desteklerse aktivasyondan sonra bizimke tekrar konuşup dilerseniz ücretsiz 35Mbit’e, dilerseniz 10tl fark ile 50Mbit ve üstüne yükseltilir denildi.

Net olarak ne gibi bir hız alabilirim ve VDSL veya Fiber kullanabilir miyim?

Olduğun yerde türk.net in kendi alt yapısı var çok yüksek yükleme hızları alabilirsin yüklemede çok şanslısınaçıkçası. Biliyorsun türk.net te 1 ay ücretsiz kod verebilirim ve yardım ederim isterseniz.

1 Beğeni

Üyelik hesabı ne yazık ki zaten açıldı ve referans kodu vermedim, hız işine gelince kendi alt yapısı olması portun olduğu anlamına geliyor mi onu anlamaya çalışıyorum.

Yapa da santral üzerinden hizmet alırsınız. Ve TurkNet in cihazlarına direkt bağlanırsınız. Port olmama durumu yapada olmaz. Hayırlı olsun şimdiden.

2 Beğeni