Nakilden Sonra Yaşanan Sorunun Kaynağı

04.09.2020 tarihinde Nakil başlatıldı. 08.09.2020 tarihinde etiketleme yapıldı. 10.09.2020 tarihinde nakil tamamlandı dendi. Ancak internet 21.09.2020 de geldi

Nedeni ise, etiketleme yapan TT ekibinin sorumsuzca, kontrol etmeden rastgele bir porta bağlantı yapması, vede bağlantıyıda doğru yapmayışı… nedenli ile, 11 Gün internetsiz kaldık. Sonra gelen arıza ekibinin sorunu düzeltmesi toplamda 3dk sürdü. yani 3 dakikalık mevzu için bizi 11 gün internetsiz bırakanları (kimin sorumluluğu varsa) şiddetle kınıyorum.

2 Beğeni

Sorunun çözüldüğünde sevindim iyi günlerde kullanın inşallah :pray::+1:

2 Beğeni

Merhaba, internet hizmetinin nakil durumlarında TT tarafında yaşanılan sıkıntılarla karşılaşmışsınız. Bu sorun aslında tamamen TT tarafından kaynaklanıyor diyebiliriz. Dediğiniz gibi küçük ve basit bir işlem olmasına rağmen bu işlemi doğru bir çerçevede yapmamalarının sonucunda süreç epey uzamış. Haklısınız…
TurkNet olarak bu konuların TT tarafı ile paylaşıldığını ve gerekli yaptırımların uygunlandığını bilmenizde fayda var. Umarım yeni internet deneyiminizde sorun yaşamadan hizmetinizi keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz. İyi ve sorunsuz kullanımlar dilerim.

4 Beğeni

Bu süreçte adeta bir TurkNet çalışanı gibi sorunumuzla ilgilenen goksel bey’e çok teşekkür ediyorum. İptali çok düşündüm ama goksel bey bu konuda frenledi beni diyebilirim. Forumdanda yeni haberim oldu ayrıca takılırım ben burda :smiley:

3 Beğeni