Nakil yaptıramıyorum

Merhabalar,

2 alt kata taşındığım için aktif internetimi nakil yaptırmak istiyorum ancak sadece taşındığım dairenin girişi binanın yan tarafında diğer katlar aynı girişten, adres seçimi yaparken bütün daire numaraları iç kapı gözüktüğü için daire numarasında kararsız kaldım, belediyeyi numarataj bölümünü aradım. Numarataj bölümü daire girişim yandan olduğundan dolayı önceki sokağımdan farklı bir sokak ve apartman numarası verdi. Yeni sokak ve apartman numaram ile online işlemlerden nakil yapmaya çalıştığım zaman altyapı hatası almaktayım ancak benden önceki kiracının interneti vardı ve alt yapı sorgulamasında önceki adresimdeki bütün dairelerde alt yapı gözükmekte. TurkNet yetkilisi ile görüştüm, durumu Türktelekom altyapısını kullandıkları için onlarla görüşmemi önerdiler. Türktelekomu aradım durumu izah ettiğimde Türknetin durumu Türktelekom ile görüşmesi gerektiğini belirttiler. Artık şu interneti nakil yaptırmak istiyorum alt tarafı interneti 2 kat aşağı aldıracağım, lütfen yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler.

Merhaba @ibrahimavci , 78036132 numaralı kaydınıza istinaden ilgili birimimiz sizinle tekrar iletişime geçip destek olacaktır. Kısa süre içerisinde dönüş yapılacak.

Ayşegül Hanım Merhaba,

Bugün sorun çözülür mü yaklaşık bir haftadır uğraşıyorum çünkü

Merhaba tekrar @ibrahimavci , süreciniz hakkında tekrar iletişime geçiyorum.