Nakil İşlem Yavaşlığı

Merhabalar,
3 Eylül perşembe günü nakil işlemlerini başlattım ve ertesi gün “Nakil işlemlerinizin bitmesine çok az kaldı” diye bir mesaj geldi. 7 Eylül’de “Nakil işleminiz tamamlanmıştır. Kurulum ekibi kurulumunuzu gerçekleştirmek için sizinle irtibata geçeceklerdir” diyerek bekledim ve dünkü yazdığım mesaja da “evde kurulum için randevu tarihi için sizinle iletişime geçecekler” deyip (bundan 3 gün önce de Twitter’dan yazmıştım ve 24 saat içinde Kurulum Ekibi için dönüş sağlanacak dendi ) bir daha da kimse dönmedi.
Bu nakil işlemini başlatmak ve yönlendirmek bu kadar mı zor?
*Nakil tamamlanmış işte ne diye TT ekiplerine haber verip yönlendirmiyorsunuz da bizleri mağdur ediyorsunuz ??
Lütfen yetkilili mecralardan cevap bekliyorum ve işimi net üzerinden yapıyorum, o yüzden bir an önce ilgilenmenizi rica ediyorum.

Nakil işlemleri Yeni abonelik ile neredeyse aynı olduğu için ortalama nakil süresi 10 günü buluyor. Eğer etiketleme yapıldı ise kurulum ekiplerini bekleyebilirsiniz veya kendiniz dairenize giden kabloyu bağlayabilirsiniz/bağlatabilirsiniz.

1 Beğeni

Kimseyi etiketlemedim, o konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Bana 7 iş günü içinde söylendi, TurkNet Online İşlem Merkezi’e de kocaman yazmışlar, bir zahmet sözlerinde dursunlar.
Kablo işi de taşındığımız evde internet kablosu vardı, normal şekilde modem kurulumu yapılı bekliyoruz her zaman olduğu gibi.

Merhabalar, isterseniz müşteri numaranızı bana özel mesaj üzerinden iletin. Ben bu konuda detaylı kontrollerimi yapıp size daha net bir bilgi vereyim. Süreç için size yardımcı olmaya çalışayım.

4 Beğeni

İlginiz için teşekkürler, özelden yazdım.

1 Beğeni