Nakil + Arkadaşını getir problemi

Maysıda abone oldum. oldukça uzun süredir ikamet ettiğim adresten taşınmak zorunda kalıyorum. Malesef kiraladığımız evde xDLS yok sadece Telekoma ait fiber gpon vs var. Bu adrese TurkNet hizmet veremiyor. istemeyerek, memnun olduğum bu hizmeten ayrılmak zorunda kalıyorum sanırım :frowning: (inşallah temmuzda TürkTelekom Fiberden hizmet vermeye başlıyoruz bişiler çıkar)
Şöyle bir sıkıntı nasıl giderilir. Memnun olduğumdan bir kaç kişiyi davet kodu ile davet ettim haziranda kullanmaya başladılar. Ben ayrılırsam normal olarak 1 aylık ücretsiz hakları kaybolacak.
Davet ettiklerim hizmet almaya başladıktan sonra davet kodlarını değiştirmek mümkünümüdür? Hanüz faturaları vs de çıkmadı.

Bildiğim kadarıyla hiç kod kullanmadılarsa bir süre yeniden girebilme şansları oluyor ancak kullandıkları için değiştiremiyorlar artık.

İlk kısmı ve tam faturaları son ödeme tarihinden önce ödemeleri hak kazanmalarını sağlar. Fatura ödeme tarihinden önce ayrılmayın. Ki haklarını alabilsinler. Nakil talebi çıkmıyor mu altyapı olmadığı için?

Düşüncemiz aynı. Bu şekilde davranıyorum. Merak ettiğim fatura ödedikten sonra iptal ettirdiğimde yada hak kazanıldığı mesajı geldikten sonra iptal ettirirsem, arkadaşların hakları yanar mı?
Taşınacağım adresde türk telekom fiber ethernet var. başka alt yapı yok. TurkNet Temmuzda bir supriz yapıpda Telekom alt yapı fiber kullanım izni alırsa güzel olur. Milenicom netspeed vs bu alt yapıyı kullanabiliyor TurkNet mi kullanamayacak?

Acaba hattım devir olabiliyorsa devretmek alacak kişinin menfatine olacaktır. 6 ay ücretsiz internet olacak…

1 Beğeni

Telekom fiberi konusunda sürpriz olabilir. Haberleri bekliyoruz. Hak kazanıldığı zaman ilk kodları veren aboneliği sonlansa bile hak kazananlar ücretsiz kullanır diye düşünüyorum. TurkNet ile bu konu için iletişime geçin. Mecburiyet nedeniyle ayrılıyorsunuz. Kazandığınız haklarınız ileride tekrar abone olduğunuzda size tekrar iade edilse tadından yenmez TurkNet. :blush: