Ms-ping sorunu

21.11.2023 saat 20:00 sonrası tüm oyunlarda gün boyu ms-ping sorunu yaşamktayım sorun sadece TurkNet internet servis sağlayıcı ye sahip kullanıcılarda mevcut ms sorunun düzeltilmesini talep ediyorum

Selamlar @BERKANE, rica etsem tracert testinizi buradan ileterek hangi oyunlarda sorun yaşadığınızı benimle paylaşır mısınız?

istediğiniz teste dağir bir fikrim yok gönderdiğim resimlerde hız testim ve oyunda almış oldugum ping değeri mevcuttur sabah saatlerinde 15-20 ms arası aldıgım oyunlarda 55-60ms akşamları ise 75-100ms aralığında değişmektetir performans kaybı yaşamaktayım 3 gündür canlı yayınlarımı açamamakta karşımda bir müşteri hizmetleri temsilcisi bulamadığım için sorunlarda 2 haftadan uzun bir süre sonra çözüm sunulduğu için buraya yazdım başta pubg mobile , zula , valorant ,cs:go vb bir çok oyunda 15-20 ms alırken şuan 55 ve üzeri can sıkan bir durumla karşı karşıyayım

Bağlı olduğunuz saha dolabında tespit edilen arızanın çözüme ulaştırıldığını görüyorum. Probleminiz devam ediyor ise İnternet Bağlantı Sorunları — TurkNet bağlantısındaki yönergeleri izleyerek test yapmanızı ve oluşturacağınız yeni kayıt üzerinden paylaşmanızı rica ediyorum.