Moderatör Onayi

Merhaba

Forumda konu açarken ya da konuya cevap verirken moderatör onayına ihtiyaç duyuyorsunuz ? Sebebi nedir ?

2 Beğeni

Enes bey zamanı daha iyi idi. Resmen forumdan soğudum. Bir konuya mesaj yazacağım 4dk bekle. Ona yazıyorum kişisel mesaja cevap vereceğim 4dk bekle

8 Beğeni

Kesinlikle. Birde bazı konular çok gereksiz yere hızlıca çözülmeden kapatılabiliyor. Çözümü biliyorum yardım için cevap yazacağım konu kapatılmış. Artık yardımlaşmada azaldı. O nedenle bende soğudum forumdan. Eskiden daha çok yardımcı olunabiliyordu forumdaki insanlara.

2 Beğeni

Geçen benim de başıma geldi. Birisi vlan id yi sormuş adam cevap alamadan konu kapatılmış

1 Beğeni

Sizde nasıl onay oluyor ikinizde müdavimsiniz 3. seviye olanlara da mı varmış onay yok diyorlardı. Bende müdavimdim ama şuan değilim.

Ben moderatör onayından geçmiyorum. Fakat özel mesajda dahi 4 dakika bekletip duruyor.

3 Beğeni

Merhabalar, kullanıcıların forumun yapısına alışabilmesi için müdavim seviyesine ulaşana kadar konuları ve mesajları onaya tabi tutuyoruz. Bu seviyeye ulaştığınızda konu ve mesajlarınız onaysız bir şekilde yayınlanır. Forum kurallarına aykırı olmayan hiçbir mesaj ve konunun reddedilmeden onaylandığını da belirtmek isterim.

Merhabalar,

Bir mesaj yazıldıktan sonra yeni mesaj yazma süresi güncellendi. 5 dk > 2 dk

Keyifli kullanımlar :innocent:

2 Beğeni

Moderatör onayı olayını çok saçma buluyorum. Aktif moderatör sayısı çok fazla olmayan bir forumda bu olay çok yanlış bence. Technopat gibi olsa sıkıntı yok, ki orada dahi cevap verirken bir onaya ihtiyaç duyulmuyor.

2 Beğeni

Teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Rica ederim, sağlıklı günler :pray:

Müdavim veya diğer rozetler nasıl alınıyor peki? Bununla ilgili konu var mı?

1 Beğeni

Hesabınızın güven düzeyi yükseldiği zaman sistem tarafından otomatik olarak atama yapılıyor.

2 Beğeni

Teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni

Rica ederim :innocent:

1 Beğeni

Yani yine de çok saçma yani. Bu forumu çoğu kişi gerektiği zaman kullanıyor. Bir hobi forumu değil. Cevap aramak için gelen kişi beklemeye tabi tutuluyor… Bir nevi forumdan insanlar soğuyor daha yazmadan

ben müdavimdim almışlar rozeti :slight_smile: bi işe yaradığını sanmıyorum gerçi…

Merhaba, aktiflik durumunuza bağlı olarak sistem seviyenizi otomatik olarak düşürebiliyor. Tekrar eski etkinliğinize ulaştığınızda seviye atlarsınız :innocent:

1 Beğeni

Aldığınız beğeni sayısı düştüğü için müdavim seviyeniz düşmüş. Tek tek üyelerin seviyelerine müdahale etmiyoruz.

1 Beğeni

Burası bir forum sayfası. Cevabı aldıktan sonra bir çok kişi tekrar uğramıyor. Ama forumlar genelde bir çok kişinin birbiri ile paylaşmasını sağlamak amacıyla oluşturulan platformlardır. Çözüm merkezî gibi görmek doğru olmaz diye düşünüyorum. :man_shrugging:

1 Beğeni