Modemin bütün ışıkları yeşil ancak internet yok

merhabalar sorunum başlıkta belirttiğim gibi aslında internet var ancak google ve whatsapp harici hiçbir yere bağlantı sağlayamıyorum 3 farklı cihazda denedim 3 cihazda da aynı şekilde problem var

internet bu perşembe günü bağlandı ve bağlandığı günden beri kullanamadım sanırım iptal ettireceğim

1 Beğeni

Merhaba, hat değerlerinizi görebilir miyiz? OİM hesabınızda “Aile/çocuk profili” etkin olabilir, kontrol edin. Kablolu bağlandığınız halde yine de girmiyor değil mi?

Evet güvenli profilde değilim ip adresim statik kablolu şekilde fe bağlantı alamıyorum modemden snr değerlerimi göremiyorum malumunuz türktelekom zte modem…

Yaklaşık 4 saatir internet komple yok ve binamız daha 4 yıllık altyapının yeni oldugunu düsünüyorum

Hattınız FİBER’se değerler gözükmez. Farklı bir IP geçişini talep edin.

Buradan “Bazı Sayfalara Erişemiyorum” veya "İnternete Bağlanamıyorum " kayıd açın, durumu izah edin.

Talep oluşturdum bekliyorum hocam

Hocam yine de düzelmedi

1 Beğeni

Modeminiz de ek bir ayar varsa resetleyin, tekrar kurulum yapın. Abone numaranızı alabilir miyim. (Özelden)
Google'a Giriyor,Başka Sitelere Girmiyor - Uzmanına Sorun - CHIP Forum konuya bir bakın.

Özelden ilettim hocam 3 kere sıfırladım bütün ayarları yaptım ancak olmadı

Peki, farklı bir modem denediniz mi?

Denedim hocam benim evim bir arka sokakta evimdeki modemi taktım ancak sorun aynı

DNS, VPN kullandınız mı?
DNS 1.1.1.1-1.0.0.1 olarak girin.
VPN olarak WARP kullanabilirsiniz…

kullanmadım hocam dns adreslerini de değiştirdim ancak yine olmadı

isp değiştireceğim yardımlarınız için teşekkürler konu kapanabilir