Modemim daha elime ulaşmadı :(

Modem sipariş verdim 18.02.2022 tarihinde ama 3 gundur ne kargoya verildi diye bir mesaj nede online işlemlerde gözukuyor

1 Beğeni

bende abone olurken aldım banada mesaj gelmedi ama 2-3 güne geldi diye hatırlıyorum gelecektir illaki online işlemlerde kayıt açarak sorgulamayı deneyebilirsiniz.

1 Beğeni

Merhaba

TurkNet Online işlemlere girin sol daki sekmelerden : Hesabım - kargo takip - boş mu görünüyor ?

1 Beğeni

Evet kargo takip sekmesine tikladiğimda kargom hakkinda hic bir bilgiye ulaşamiyorum

Modem yanlışlıkla birine yolanmasın benim okul tabletin başkasına yollanmıştı 3 ay sonra elime ulaştı şikayet var sitesi sayesinde 3-4 sene oldu

1 Beğeni

Yok sanmiyorum öyle birseyin olduğunu

Faturaldirma başladi ama modem ortada yok :smile:

2 Beğeni

Merhaba hafta sonuna geldiği için gönderememişlerdir veya kargo şirketi getirememiştir.

2 Beğeni

Online işlemler siparişlerim sekmesindede gözukmuyor

Abone numaranızı özel mesaj üzerinden iletir misiniz? Arka planda ilgili birime konuyu ileteceğim.

1 Beğeni

Size nasil mesaj gönderebileceğimi bulamadim

Ben size mesaj atıyorum şimdi.

2 Beğeni

Büyük ihtimalle siz yanıtı alana kadar kargonuz size ulaşacak.

1 Beğeni

Şimdi aradilar turknetten onlarinda bildigisi yokmuş :smiley:

1 Beğeni

Modemin kargoya verilip verilmediğini bilmiyorlar mı? :saluting_face: :grimacing:

1 Beğeni

Şöyle dediler şuan bizde sistemde göruntuleyemiyoruz dediler eger yarinada bilgi alamazsaniz modemden ticket atarsiniz tekrardan bize dediler

Merhaba Mehmet Bey, Sistemde kaytılı numaradan sizi aradım ve görüşme sağladım. Modem teslimi ile ilgili bilgiyi şuanda görüntüleyememekteyim. Konu ile ilgili olarak beklemede kalmanızı tarafınıza ulaşmazsa tekrardan iletebileceğinizi belirttim. Anlayışınız için teşekkür ederim. İyi günler dileriz. .

1 Beğeni

Tamamdır beklemede kalın, umarım tekrar iletişime gerek kalmadan modeminiz size teslim edilir.

1 Beğeni

Merhaba @Mehmet44, bana özel mesaj üzerinden müşteri numaranızı iletir misiniz? Ben gerekli yerlere durumunuzu iletip hızlı bir şekilde aksiyon aldırmaya çalışacağım.

3 Beğeni

@Mehmet44 modem eline ulaştı mı

2 Beğeni