Modemi her resetlediğimde değerlerim değişiyor

Özel mesaj yolu ile sizinle iletişim kurdum

Özelden iletişime geçtim sizinle.

önceki kablomu 2 sene kadar önce nexans cat6 ile yenilemiştim. nexans en iyilerinden biri sanırım ve bakın görün ki bu sorunu yaşadım. kabloda herhangi bir hasar vs tespit etmedim. gerçekten anlamıyorum artık. 25 senelik bina, millet binada cat5e kullanıyor ben sağlam olsun diye yeniliyorum olan durumlara bak. benim başıma geliyor hep

Nexans da kaliteli bir kablo imiş. Sağlık olsun. Peki kablo direkt modeme mi geliyor yoksa arada spliter veya priz var mı?

1 Beğeni

direk modeme geliyor hocam. biraz önce nexans kablo sipariş ettim yeniden. yani 1 haftada kredi kartı limitini doldurdum TurkNet sayesinde … o da olmazsa bilmiyorum artık. kablo kablo denip duruyor kusucam harbiden

Yaşadınız problem üzücü bir durum umarım bu sefer sorunsuz bir şekilde hızı alabilirsiniz. Gelişme olur ise yazarsanız sevinirim. İyi geceler :hugs:

Dün aldığım nexans model kabloyu döşedim, sorunum düzeldi gibi oldu fakat sonrasın düşük değerler almaya devam ettim. Bu sorun benden veya hattımdan kaynaklı değil. Emin oldum artık. TurkNet senden senden diziyip duruyor çıldırıcam

Merhabalar, geri bildiriminizi ilgili birime ilettim. İnceleme devam edecek :innocent:

1 Beğeni

Modemi birkaç kere kapatıp açınca hızım sabitleniyordu ve öyle kullanıyordum rahatça… Dün telekom ekipleri gelip panomdan kablomun yerini değişmişler ve bu yüzden hızım 3 mbps üstüne çıkmıyor sjglsjfla 100lerce kez kapatıp açtım… Telekomdan beni arayan elemanla konuştum, başta bi nası ya falan yaptı, sonra panon sıkıntılı, biz bildirdik inşallah panonu değişecekler dedi. Bende inşallah olur mu abi madur oluyorum ben dedim, ardından yok yok değişecekler dedi skgşkaşgkaşfa kelimenin tam anlamıyla sinirden kendimi ısıracak düzeydeyim. Ulan 1 ayı geçti, tek istediğim portumun değişmesiydi… Hattıma laf söylediler, yeniledim. Modeme laf söylediler, yeni modem aldım. Şimdi sıra panoya geldi. Sıkıntım devam etmekte

Selamlar @emrelovatica, twitter üzerinden de bildirimde bulunduğunuzu görüyorum. Süreciniz öncelikli şekilde ele alınıyor ve yerel sağlayıcıya gerekli bilgilendirmeler yapılıyor. Mümkün olan en kısa sürede çözüme kavuşması adına gereken hassasiyeti gösteriyoruz :wave: