Modeme yanlış yazılım mı yükledim?

Arkadaşlar selam. Türknetin verdiği VMG3625-T50B modeme V5.50(ABPM.5)F1 yazılımını yükledim. Modemimi ismi ile arattığım zaman bu yazılım çıktı karşıma bende dedim en son güncelleme bu herhalde güncelledim. Bir kaç yerde yanlış yazılım falan diyor. Ama şuan hiç bir sorun yok modemimde. Reset atarsanız modem arayüzüne giriş yapamazsınız falan yazmışlar. Reset atmadım daha. Acaba yanlış yazılım mı yükledim?

@KASPAROV bu modem hakkın da baya bir detaylı bilgiye sahip. Müsait oldğun da yardımcı olacaktır.

2 Beğeni

Merhaba yüklediğiniz yazılım TurkNet in abonelerine çıkardığı güncel yazılım sıkıntısız kullanabilirsiniz.

2 Beğeni

İçim içimi yiyordu cidden teşekkür ederim. Bugün gigafiber kullanmaya başladım indirme hızım bazen 500mbps bazen de 700mbps oluyor. Yükleme hızında hiç bir sorun yok 900-950 arası oda. Yüklediğim yazılım yüzünden oldu sandım. Bazı yerlerde yeni yazılım yükledikten sonra modeminizi resetleyin diyordu ama ben yapmadım. Yapmama gerek var mı? Modemin arayüzüne girip firmware sürümüne baktığım zaman yüklediğim en son sürümü gösteriyor.