Modeme bağlıyım ama internet yok

gigabit kullanıcısıyım telefonda sürekli internet kopuyor, wifi bağlı değil gözüküyor. bazen kopmuyor wifi bağlı gözüküyor full çekiyor ama hiçbirşekilde internete girilmiyor yüklenmiyor. telefon ayarından wifi kapatıp açınca düzeliyor ama birkaç saat sonra tekrar modeme bağlı gözüküyorum ama hiçbiryere girmiyor ama bu esnada kablolu olarak bağlandıgım bilgisayarımda hiçbir kopma yaşanmıyor sadece kablosuzda bu sıkıntım var 5 ghz de denedik ondada aynı sorun oluyor 2.4 te aynı sorun var en iyi wifi ayarı makalesindeki denileni yaptım değişme olmadı kanalı otomatik aldım yine birşey değişmedi yazılan paylaşılan sorunlardaki herşeyi denedim ama malesef bi çözüm olmadı

Sadece tek bir mobil cihazda sorun yaşıyorsanız telefonun ağ ayarlarını sıfırlayın. Tüm Mobil cihazlarda yaşıyor iseniz router in üretici web sitesi üzerinden destek veya sık sorulan sorular kısmına bir göz atın

her mobil cihazda yaşıyorum modemim VMG3625-T50B modemde bi sıkıntı oldugunu düşünüyorum cok kullanılan bi modem bu sorunu pek yaşayan görmedim forumda baya bi baktım

Eğer bir yazılım güncellemesi yapmadınız ise önce güncellemeyi yapmanızı öneririm. Güncelleme sonrası mutlaka modemi fabrika ayarlarına geri döndürüp tekrar kurulum yapın. Yine bir gelişme olmaz ise bizim daha önce yaşadığımız ama daha sonra firmware güncellemesi ile tamamen kurtulduğumuz problem sizde de olmuş olabilir. Ayrıca şu konuya bakmanızı öneririm.

bu sorunu yaşıyorum diye güncellemesini yaptım fakat fabrika ayarına dönmemiştim şimdi fabrika ayarına dönüp kurulum yaparım ama fabrika ayarına sıfırlayınca güncelleme silinmiş olmazmı
WWAN paketi güncellemesi bulamadım onu yapmadım

Hayır yazılım silinmez.

Selamlar @hasanm, moderatörümüzün tavsiyesine ek olarak sizin için 71800422 numaralı kaydı oluşturdum. Buradan da inceleme gerçekleştirilecek.

arkadaş geldi kabloda sinyalde sıkıntı varmış onu yeniledi ve modemi değiştirdi birkaç gün takip edicem son durumu aktarırım

sorunum çözülmüş durumda herhangi bir sorun yaşamadık ilgilenen herkese teşekkürler

Bu konu, son yanıttan 60 dakika sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.