Modem?

Modemim ne zaman gelir 3 gün içerisinde gelir dendi ama halen gelmedi ?

3 iş günüdür. Hafta sonu olduğu için gelmeyebilir. Pazartesi gelir büyük ihtimalle.

1 Beğeni

Online işlemler kısmında bugünü gösteriyor. Yarın internet kurulumu için gelcekler ve modem olmadığını dile getirdim. Bana kendiniz kurulumu yaparsınız dendi ya modem sıkıntı çıkar ise o zaman ne olcak ? Ve modemi kim getircek .?

Ben de aynı sorunu yaşadım. Kuruluma gelen ekipte test modemi var. Ayrıca onlardan da modem alabilirsin. Ben öyle yaptım. Kurulum ekibinden modem satın aldım. Turknetten aldığım modemi de teslim almadan iade ettim.

1 Beğeni

Ya öyle oluyor mu ama o zaman peşin para ile aldın sanırım. Şu an bir sıkıntı var mı peki memnun olan da çok olmayan da

Ve iade için ne yaptın telefon ile aradın mı?

Peşin para ile değil kredi kartı ile aldım. Şimdilik memnunum daha 10 gün oldu. Sana onu al demiyorum zaten seçeneğin olduğunu bil istedim. Kurulum ekibi kurulumu yapsın kargo ile modem gelince onu kendin kurarsın. Kurulum basit zaten.

Destek kaydı açıp iade ettiğimi belirttim. Ürün onlara ulaştıktan sonra para iadem yapıldı.

1 Beğeni

Hangi paketi kullanıyorsun. Gelen ekibin işi ne kadar sürüyor yani ortalama ne kadar sürer sence

Özgür iletişim paketi. Grlen ekibin işi yarım saat sürmedi. Telekom ankastre kutusuna kablo getrmiş ekip benim dairenin bağlantısını bulup yaptı. Bağlantı noktasını bulmak zaman aldı onun dışında birşey yok.

Gelen ekipten aldığın modem fiyatı aynı mı yani sanırım 385 tl civarı idi.

Ona yakın modem de vardı ben daha üst olan modemi aldım 469.

Hmm anladım Teşekkür ederim yardım ettiğin için iyi akşamlar dilerim.

1 Beğeni