Modem tavsiyesi lütfen

Şu anda vdsl kullanıyoruz malum daha ikametimize gigabit gelmedi ama gelebilir yada olan yere taşınabiliriz. Bu yüzden hem fiber destelki hem dsl destekli modem tavsiyesine ihtiyacım var . Kafamda keenetic extra var fakat 1k ya yakın fiyatı var. ayrıca fast ethernet portlu. Onun yerine tenda v12 var. Hem gigabit ethernet kullanıyor hemde neredeyse yarı fiyatına. Kafam çok karıştı. Yoksa paraya kıyıp keenetic hero dsl mi alsam ?

tendalar sorunlu deniliyor.

Bence peak alın. :pensive: Madem parayı gözden çıkardınız.

1 Beğeni

paraya kıyıp ılerıde fıbere baglarım dıyorsan extra 100 mbps portlu hero ise gigabit portlu

peak üstü yok demi reis? olsa keşke onu alsa

Hero DSL kullanıyorum. Öneririm.
Çok temiz, garantili, ikinci el 1000 TL altına da alabilirsiniz bu ürünü. Keenetic Türkiye Telegram grubunda görmüştüm.

Moderatör olarak kullanıcıları neden dalgaya alıyorsunuz Göksel bey ?

Konuya resmen cevap vermek için cevap veriyorsunuz. Verdiğiniz cevabın kimseye yararı bile yok. Tavsiye verirsiniz başka marka önerirsiniz olur siz dalga geçer gibi peak al o zaman diyordunuz biraz ciddiyet lütfen

1 Beğeni

Hero DSL x 2 = Peak DSL
Bence talihsiz bir yorum gibi duruyor bu.

İncelediği ürünler ve fiyat farklarını yorum yaptığı noktada 2 katından fazla bir maliyeti olan ürünü önermek biraz boşa emekmiş gibi görünüyor.

2 Beğeni

Sizi ne alakadar eder ki benim yaptığım öneri? Modem önerisi olarak en iyi modelini yazıyorum rahatsız olursunuz, Asus yazıyorum tartışma çıkarıyorsunuz. Bütçesi varsa alır almaz bundan size ne?

Gigabit gelmedi ama gelebilir diyor. Neden ileriye dönük özellikleri olan cihazı önermek hata olsun? gerçi çok da bir farkı yok ama burada keenetic dışında marka önermek problem.

Keenetic dışında modem öneremiyoruz ki marka sponsorları gelip hemen polemiğe giriyor keşke üstü olsa da önersem. Kablosuz da giga hızları veriyor. Ama bir Asus değil veya bir tp link değil.

Söz de moderatörsünüz ya yardım ediyor gibi görünüyorsunuz ya hani hero dsl de gigabit wan portu var ya hani. Üst bütçe hero dsl miş ya hani

Sizin mantık şu ben şahin bakıyorum siz gelip lambo alın daha iyi diyorsunuz :sweat_smile:

Burada sorun asus keenetic değil. Gidip ac51 öneriyorsunuz özellikleri çağ dışı. 2x 100mb ethernet çıkışı var 5ghz anteni tek ne bir usb girişi var hala 500 600 lira buna para versin istiyorsunuz millet

Siz benim cevaplarıma mümkünse yanıt yazmayın. Ben size yanıt yazmıyorum.

şu an piyasada f/p olarak alınacak tek ürün ac750/ac51 serisi mertcan :slight_smile: 525 tlye omni alınıyor kinetikde onunda 5ghz anteni bile yok… Ek olarak tek anten asus 5ghz performansı online oyunlarda bile sıfır sıkıntı

1 Beğeni

Doğrudur hocam :slight_smile: (20 karakter)

1 Beğeni

@blackowl Mertcan niye herşeye muhalefetsin dostum. Herkesin kendi yorumu, kendi düşüncesi. Bu kadar muhalefet olma. karşındaki insanlar senden yaşça büyük. Kaç zamandır okuyorum yorumlarını böyle herkesi bozma peşindesin. Sanki bir tek sen anlıyorsun karşındaki cahil gibi davranıyorsun. Komik duruma düşüyorsun.

Tamam sen haklısın dostum. Seninle hiç polemiğe girmeden konuyu kapatıyorum. Hayatında da başarılar diliyorum.

1 Beğeni

Teşekkürler iyi günler :slight_smile:

Hero DSL ile Peak DSL aynı işlemci mimarisine sahip.

Peak DSL’i ayıran nokta AC2600 / 80+80mhz 160mhz yayın yapabilerek AX cihazlara 1.7gbps bantgenişliği sunabilmesi. Bir de yanında 9 Gigabit ethernet portu olması.

1 Beğeni