Modem talebi iptali

Arkadaşlar merhaba türk.netten maalesef kimseye ulaşamadım. Modem talebim olmuştu iptal etmek istiyorum ama bir türlü yapamadım. Kayıt açmama rağmen herhangi bir geri dönüş olmadı. Nasıl iptaş edebilirim.

İade alamazsan bana satabilirsin zararına :slight_smile:
Şaka bi yana elimde Huawei hg658v2 var Çok memnundum kendisinden fakat 5ghz desteği olmaması ve çevremde de aşırı fazla 2.4ghz sinyal gürültüsü olması yüzünden wifi performansı sıkıntılıydı Bende keenetic extra dsl aldım Ama aklım TurkNet’in zxyel’de kaldı

İkinci el letgo dan geçici tp link vdsl modem aldım şimdilik işimi görmesi için ama bu talebi iptal etmek neden bu kadar zor anlamadım. Burada yetkili kimse yok mudur acaba :))

İsterseniz gün içinde TurkNet şikayet hattını arayarak modemi iade etmek istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Maalesef sesli yanıt servisi bakımdaymış diyor arıza kaydı vs oluşturdum geri dönen de yok teşekkür ederim

bende ilk üye olurken modem istedim ups ile geldi kabul etmedim evde yoktum zaten sonra kayıt açtım yeni abone olma birimini aradım talebimi aldılar faturaya yansıdı sonra faturayı iptal ettiler

Teşekkür ederim çok sağolun

1 Beğeni