Modem ÖNERİSİ FİBER

Merhaba, Fiber internetim için bir modem almayı düşünüyorum. Mevcut kullandığım modem ZTE ZXHN H298A yan odalarda wifi çekim gücü çok düşük bunun yerine hem gigafiberde de kullanabileceğim alttaki modemi düşünüyorum sizce nasıl?

Biraz önce banada arkadaş önerdi Huawei ax3 quad core modem çok iyi wifi 6 özellikli bende onu almayı düşünüyorum h298a gerçekten kötü bir modem kopma sorunu var wifi geç bağlanıyor

Hocam ev sizinse (yani yarın öbür gün DSL olan bir yere taşınma durumunuz yoksa) ve hep fiber kullanacaksanız DSL özellikli bir cihaz almanız gerekmez. Keenetic tercih ediyorsanız, portları gigabit destekleyen ve sadece wifi router özelliği olan giga, Viva gibi modellere bakabilirsiniz.

Ev kendi evimiz sürekli aktif fiberdeyiz. Sizin varmı önerdiğiniz?

Bu modem olmaz. Hem dsl portu var ve hem portları 100mbps. Bunun yerine giga veya viva router tavsiye ederim keenetic tarafında.

Benim söylediğim ürün h.burada 650 lira wifi 6 özelliği ile böyle fiyata router yok eğer bilen varsa banada bilgi versin :upside_down_face:

Bir bakayım o modeme :slight_smile: bu arada cidden türktelekom nasıl bu kadar kötü bir modem verebiliyor onuda anlamıyorum

Telekom olduğu için veriyor :rofl: herkese modem verdikleri için uyguna kapatmaya çalışıyorlar

Reis ila keenetic olacak diye birşeyim yok açıkcası bildiğiniz iyi bir modem önerisi varsa iyi olur

Size modem değil router lazım. Bu forumda huawei nin wifi6 modeli öneriliyor onu araştırabilirsiz


O zaman bunu direkt alayım ben?

Yorumlarını vs okuyun testlerine bakın ona göre karar verirsiniz

İçinize sinmezse, performans sorunu yaşarsanız iade edersiniz zaten.

Usta o baktığın dual yani 2 çekirdek ben sana ilk yorumda yazdım quad core 4 çekirdek olanı alman daha iyi olur

1 Beğeni

Olur reis ondan alayım

Reis bu konulara pek hakim değilim ondan birşey sormak istiyorum. Yeni güçlü bir modem ne gibi bir fayda sağlıyor TT nin verdiği modeme kıyaslarsak?

Teşekkür ederim 20 karakter

Wifi daha stabil çalışır bildiğim kadarıyla maximum performans alırısın ping sorunu kopma sorunu olmaz güncelleme aldığı için yazılım iyi olur çok cihaz bağlansa bile performansı etkilemez

Şuan 94 mb intenet alıyorum ping de genel olarak 1 2. O zaman en iyisi router almak

Valla memnunsan hiç alma boşa para harcamaya gerek yok :slightly_smiling_face: