Modem ÖNERİSİ FİBER

Merhaba, Fiber internetim için bir modem almayı düşünüyorum. Mevcut kullandığım modem ZTE ZXHN H298A yan odalarda wifi çekim gücü çok düşük bunun yerine hem gigafiberde de kullanabileceğim alttaki modemi düşünüyorum sizce nasıl?

Biraz önce banada arkadaş önerdi Huawei ax3 quad core modem çok iyi wifi 6 özellikli bende onu almayı düşünüyorum h298a gerçekten kötü bir modem kopma sorunu var wifi geç bağlanıyor

Ev kendi evimiz sürekli aktif fiberdeyiz. Sizin varmı önerdiğiniz?

Benim söylediğim ürün h.burada 650 lira wifi 6 özelliği ile böyle fiyata router yok eğer bilen varsa banada bilgi versin :upside_down_face:

Bir bakayım o modeme :slight_smile: bu arada cidden türktelekom nasıl bu kadar kötü bir modem verebiliyor onuda anlamıyorum

Reis ila keenetic olacak diye birşeyim yok açıkcası bildiğiniz iyi bir modem önerisi varsa iyi olur

O zaman bunu direkt alayım ben?

Usta o baktığın dual yani 2 çekirdek ben sana ilk yorumda yazdım quad core 4 çekirdek olanı alman daha iyi olur

1 Beğeni

Olur reis ondan alayım

Reis bu konulara pek hakim değilim ondan birşey sormak istiyorum. Yeni güçlü bir modem ne gibi bir fayda sağlıyor TT nin verdiği modeme kıyaslarsak?

Teşekkür ederim 20 karakter

Wifi daha stabil çalışır bildiğim kadarıyla maximum performans alırısın ping sorunu kopma sorunu olmaz güncelleme aldığı için yazılım iyi olur çok cihaz bağlansa bile performansı etkilemez

Şuan 94 mb intenet alıyorum ping de genel olarak 1 2. O zaman en iyisi router almak

Valla memnunsan hiç alma boşa para harcamaya gerek yok :slightly_smiling_face:

Zaten gpon ile fiber hizmeti alıyorsan modem ismini unut router alacaksın Türk Telekom verdiği o h298a da router

Sadece wifi sıkıntısı var onuda router ile kapatayım :joy: teşekkür ederim bilgiler için

Ben teşekkür ederim zaten Türk Telekom modem değişimi istedim eğer olumsuz olursa bende alacağım

Siparişimi verdim konuyu kapatabiliriz. Teşekkür ederim herkese

Huawei bana kar payı vermesi lazım :slightly_smiling_face: usta kurulumu yapınca olumlu olumsuz yorumlarını bize de iletir misin

Tabiki reis. Şuan netim yok türktelekom onarırsa direkt olumlu olumsuz yorum yaparım.