Modem ne zaman gelir?

Evde modemim olmadığı için online işlemlerden modem istedim. Ancak modemin ne zaman geleceği ya da gelip gelmeyeceği hakkında hiçbir yerde bit bilgi yok. Müşteri hizmetleri diye bir şey zaten yok. özetle sorum şu. Modemim ne zaman gelir ve ben bunu nerden takip edebilirim?

1 Beğeni

OİM’den takip edebilirsin, UPS ile 2 günde geldi bana.

Online işlemlerde sadece hizmetlerimde modem gözüküyo. Harici herhangi bir şey göremiyorum.

Kargoya verildiği zaman takip edebilirsiniz oi üzerinden

kargoya verilip verilmediği hakkında hiçbir şey yazmıyo

Henüz kargoya verilmemiş olabilir mail adresinize takip numarası gelir oi üzerindende takip açılır ne zaman sipariş verdiniz

1 gün oldu sipariş vereli

Kargoya verilmiştir sisteme girmeleri biraz geç olabiliyor mail üzerinden takip kodu gelir sisteme kayıtlı mail adresini kontrol edin gelmiş olabilir

teşekkür ederim yardımınız için

Merhaba @zahit_arslan müşteri numaranızı bana özel mesaj üzerinden iletirseniz hizmetinizi kontrol edip modem durumunuz hakkında size net bir bilgi verebilirim.

size özel mesajı nereden atacağım?

“alperenatici” yazısının üzerine tıklayın mesaj yazma bölümü gözükecektir

Ben size mesaj attım. O mesaj üzerinden iletebilirsiniz.

Modem talebiniz tarafımıza ulaşmış. Sistemden modem çıkışı yapıldıktan sonra size süreç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Ortalama olarak 2-3 iş günü içerisinde modeminizin çıkışı yapıldıktan sonra elinizde olur.