Modem Mülkiyet Problemi

TTNet 'ten TurkNet 'e geçiş işlemi yaptım. Geçiş işlemlerini TurkNet halletti fakat müşteri temsilci bana modemin bende kalacağını söylemedi. Bana Ttnetten mesaj gelince ben de modemi iade ettim. Sonrasında TurkNet müşteri hizmetlerini aradım kurulum için arkadaşlar ne zaman gelir dedim onlarda tranfer işlemlerinde modem mülkiyeti TurkNet 'e geçtiğini o yüzden modemin teslim edilmemesi gerektiğini söylediler. Bende modemi teslim ettiğim Türk Telekom Şubesine gittim fakat bana yanlış bilgi verildiğini modemin teslim edilmesi gerektiğini modem mülkiyetinin TurkNet 'e geçtiğinin yalan olduğunu söylediler. Yaklaşık 1 haftadır bununla uğraşıyorum. Modem mülkiyetinin abone transferlerinde , transfer olunan internet sağlayıcısına geçtiğine dair bir mevzuat yada uygulama talimatı vb hukuki dayanak var mı ? Yada modem bana verilir mi ne yapmam lazım?

Merhabalar, altyapı türünüz değişmedi ise modemin mülkiyeti tarafımıza geçiyor. Forum profilinize müşteri numaranızı tanımlar mısınız? Kontrol etmek isterim.

Müşteri numarası 350*** . Profilime de tanımladım

Kayıtlarınızı inceledim. Durumun detaylı incelenmesi adına ekiplere bilgi ilettim. Dönüş ve işlem bekliyorum.