Modem kurulum ekibi ortalıkta yok

30.09.2023 tarihinde başvurumu yaptım sıfırdan kurulacak internet istenilen belgeleri yolladım aktivasyon süreci başladı gözüküyor yerel yetkililere haber verildi sizinle iletişime geçicek dendi fakat 13 gündür ne arayan oldu ne doğru dürüst bi bilgi veren oldu sadece bekliyoruz gelen giden olmadı birde iddialarına göre 09.10.2023 tarihinde beni aramışlar fakat ben açmamışım arama kaydımı atabilirim herşey duruyor beni kimse aramadı müşteri hizmetleri zaten cevap vermiyor 15 dakika birine bağlanmak için üniversite öğrencisiyiz ve gerçekten mağduruz

2 Beğeni

Uygulama üzerinden yazıyorum ama artık kesin eminim oradan bize botlar yazıyor kuruluma ne zaman gelirler yazıyorum 2-6 iş günü içerisinde diyorlar 8 gün 9 gün olsa hadi neyse de ben bu interneti 13 gündür bu günle beraber 14 gündür bekliyorum üniversite öğrencisiyim okuduğum bölümden ötürü internete ihtiyacım var ben hala bağlanacak diye bekliyorum ve işin en can sıkıcı tarafı da muhattap olabileceğimiz biri yok

Selamlar @Enesozk, başvurunuzu ve bildirimlerinizi inceledim. Kurulum için aranmışsınız fakat ulaşılamamış. Bu sebeple süreç uzamış. Ekiplerden öncelik ve hassasiyet talep ettim. Dönüş bekliyorum.

1 Beğeni

Hala kurulum ekibinden bi haber yok aramışlar diyorsunuz ama aramadılar ben yalnız birisiyim zaten arayan olmaz beni internet için arayacaklar onun içinde aramadılar iptal etmekte istemiyorum ha bugün gelir ha yarın gelir diye diye 20 gün oldu ne yapacağımı da şaşırttınız bana

3 Beğeni

Tekrar selamlar, sistem içerisinde düşülen not arandığınız ve ulaşılamadığı yönünde. Aktivasyonunuz için ekiplerle tekrar iletişime geçtim.

Bu hafta da gelmeyecek belli oldu saha ekiplerinin numarası onlara ulaşabileceğimiz bi numara ya da adres yok mu bu gidişle 1 ay olacak ve gerçekten sinir bozucu bi durum

1 Beğeni

Bu yazıyı yazalı 10 gün oldu hiçbir değişiklik olmadı ne arayan ne soran var online işlemlere dün yani 22.10.2023 tarihinde yazdığımda bana 23.10.2023 tarihine kadar ekip tarafından kontrol sağlanacağı yazıldı fakat hala ne gelen ne giden var ne de arayan var resmen hiçbirşeyi bekliyorum böyle de olmaz ama resmen hiçbirşey bekliyorum gerçekten çok sinir bozucu bir durum ve en sinir bozucu durumu da ulaşabileceğimiz birisi yok

Tekrar selamlar, sürecinizin önceliği yerel sağlayıcı bölge müdürlüğüne iletildi. Aktivasyon sürecinde yerel sağlayıcı kaynaklı bir durum yaşanıyor. Konu hakkında dönüş ve işlem bekliyoruz. Tekrardan öncelik ve hassasiyet talebimizi yineledik.

1 Beğeni

Şükürler olsun kurulum ekibi geldi interneti bağladı 26 günlük bi bekleyiş sonrasında umarım benim kadar çok bekleyen olmaz